The Sims 4

komunitni-blogNově jsme na našem webu otevřeli sekci „Komunitní blog“. Co to znamená? Možnost pro každého publikovat své vlastní články s tématikou The Sims. Můžete se tak na portálu Simsworld.cz podělit s ostatními o své zážitky, názory či postřehy ze hry. Případně můžete ostatní fanoušky hry informovat o novinkách, které hýbou světem simíků. Publikace článku je opravdu jednoduchá, zvládne ji naprosto každý.

Postup publikace článku

 1. Jelikož publikovat články mohou jen přihlášení uživatelé, musíte si nejdříve vytvořit účet, pokud ho ještě nemáte, a následně se přihlásit. Registrace je zcela zdarma.
 2. U svého profilu naleznete odkaz „Napiš článek“, po jehož otevření se vám zobrazí formulář pro publikaci článku.
 3. Po kliknutí na tlačítko „Publikovat“ je vše hotovo. Váš článek se od této chvíle bude zobrazovat v sekci „Komunitní blog“.
 4. Všechny své publikované články naleznete u profilu pod odkazem „Moje články“.

Dejte o sobě vědět

Každý měsíc vybereme jeden, ten nejzajímavější, článek z komunitního blogu, který následně zveřejníme na hlavní stránce a vložíme jej na naši fan page na Facebooku.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

 • Váš email

  Zpráva