The Sims 4

Červení dráčciThe Sims má opravdu bohatý výběr super obsahů. A jsem si určitě jist, že nejsem jediný, kdo přemýšlel o tom, co by nového přidal. Dráčci jsou jedna z věcí, co jsem chtěl už od prvního okamžiku a nyní se mi to splnilo. Takže se pojďme rovnou společně podívat, co noví dráčci umí. Dnes si řekneme něco o nevyzpytatelných červených dráčcích.

Chov dráčka začíná péčí o vajíčko. Podle toho, jak budete o vajíčko pečovat, jak s ním budete mluvit a jak se k němu budete chovat, ovlivníte barvu draka, který se poté vylíhne. Samozřejmě každý druh dráčka má jiný temperament, osobnost, speciální schopnost a každý způsobí jiné náladovky. Ale jak jsem však psal na začátku, dnes se budeme věnovat dráčkům s červenou barvou. Ovšem v příštích několika týdnech představíme i ostatní dráčky, tak se nebojte, o nic nepřijdete.

Červený drak spálil simíkaČervení dráčci čerpají své síly z ohně a jsou tedy kvůli tomu velice impulzivní a plní energie. Jsou to nejtěžší a nejvýbušnější dráčci ze všech. Ale nejsou zlí, spíše jsou to chaotičtí potížisté. Červení dráčci jsou nejlepší pro simíky, kteří chtějí ostatním simíkům pěkně zavařit. Každý dráček má totiž svoji vlastní speciální schopnost, takže není překvapení, že červený dráček dokáže vrhat ohnivé koule a tím spálit všechny vaše nepřátele na prach nebo vaše protivníky mučit pomocí ohně, aby prosili o slitování.

Všichni dráčci se také rodí s moudrostí pro nějakou dovednost. Pokud váš simík s nimi bude mluvit o této dovednosti, může se v ní zlepšit. Kupříkladu červený dráček vám poradí s atletikou.

dv20Jsou ale i další výhody, když máte dráčka. Pokud budete mít červeného dráčka, dostanete kladnou náladovku Vliv Červeného Draka, která vám zůstane, i když budete mít dráčka v inventáři. Tahle náladovka bude vašemu simíkovi pomáhat se spánkem a hygienou, takže nemusíte ztrácet čas umýváním a spánkem a místo toho si můžete třeba hrát s dráčkem.

A poté je tu spousta dalších vedlejších zábavných interakcí s dráčky, avšak dnes představíme pojmenovávání draků. Každého dráčka je možné pojmenovat si, jak chcete, a jakmile to uděláte, mezi simíkem a dráčkem se utvoří pouto, které zabraňuje, aby dráček odešel s někým, kdo není ve vaší domácnosti. Jakmile si tuto vazbu vytvoříte, dráček bude létat okolo domu, nebo sedět na vašem rameni.

To je pro tenhle týden všechno, příště se podíváme na dalšího dráčka. Nezapomeňte napsat, zda se vám červený dráček líbí.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva