The Sims 4

10148881474_80658858f2_bKonečně jsme se dočkali! Trailer je tady! Díky komentáři se dozvídáme více než z traileru předešlého. Co v traileru uvidíte? Celý trailer je zpracován tak, aby vypadal co nejvíc cool. V pozadí hraje dramatická hudba a komentář namlouvá hluboký mužský hlas. Uvidíme zde například účinky změny budoucnosti, které jsem už popisoval v minulém článku. Taktéž více vidíme šílený styl moderních obyvatel plný barev. A určitě vás taky zaujme tajný vstup do laboratoře v poušti Oasis Landing. Ale dost čtení! Sami dobře uvidíte, co si na nás tvůrco přichystali.

Už se těšíte? Já se tedy nemůžu dočkat! Datadisk vypadá hodně nadějně a nemusel by být vůbec špatný. Vaše budoucnost začíná už 23. října, tak neváhejte a předobjendávejte! A taky určitě napište komentář, co říkate na trailer a dodatek celkově!

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva