The Sims 4

9841261685_ccd7dbdf0a_cMalí simíci nemají moc věcí, s kterými by si hráli. A nemají ani moc míst, kde by si hráli. A natož aby měli nějaké místo, kde by mohli hračky kupovat. Zlatá edice Midnight Hollow ale přináší exkluzivní hračkářství, kde najde každý malý i velký simík to, po čem jeho srdce touží. Můžete tedy jít nakupovat s malými simíky a strávit příjemné odpoledne tím, že budete sledovat jak simíci zkouší zbrusu nové úžasné hračky. A tento nový pozemek nepřináší nejen hračky…

Zatímco ve staré části obchodu naleznete doslova muzeum výroby hraček a podíváte se jak se všechny ty panenky a autíčka vyřezávali a pečlivě skládali, v horním patře najdete způsob, jak se vyrábí hračky dnes! Naleznete zde totiž Hračkostroj! Ten je schopen vytvořit více než tucet různých hraček a to jenom pár kliky. Dokáže tedy splnit požadavky všech věkových kategorií!

toyshop_blog_03 toyshop_blog_04

Jaké hračky budou bavit ty nejmenší simíky? Tak nejprve zde máme novou dečku pro miminka, která zabaví na dlouhé hodiny. Dále tu máme draka. Všichni simíci mají rádi pouštění draků! Ale vždy se ujistěte, že draka nepouštíte za bouřky. Blesky simíci už tolik rádi nemají. Nebo zkuste koupit bubínek, který pomáhá mladým virtuózům rozvíjet jejich smysl pro rytmus.

toyshop_blog_07 toyshop_blog_09

A je tu víc hraček! Třeba nový klaun v krabici. Ten je ale trochu náladový, takže musíte nejprve sami zjistit, jestli je šťastný či smutný. Nezklame ani třeba nový vláček, který si zamilují batolata. Anebo zkuste autíčko, či robota na ovládání. No, a pokud vám hračky nic moc neříkají Hračkostroj dokáže vyrobit i různé roztomilé dekorace jako třeba balónky ve tvaru zvířátka.

toyshop_blog_13 toyshop_blog_12

Pokud tedy už nevíte, kam zajít s vašimi simáčaty, zkuste tohle hračkářství. Malí simíci si pohrají a velcí zkusí vyrobit vlastní hračky. Kde jinde lze lehčeji získat vánoční dárky? Vývojáři se znova překonali a nabízejí opravdu velké množství objektů na jednom pozemku. Spousta nových hraček znamená spoustu nových interakcí a věcí na vyzkoušení, takže buďte připraveni 26. září na podivné a zvláštní městečko Midnight Hollow! Pokud vás zajímají více obchody, podívejte se zde!

toyshop_blog_15 toyshop_blog_14

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva