The Sims 4

11044574003_1b5663214f_bI když v posledních týdnech nebyli žádné novinky, nebojte, na web jsme nezapomněli! Jen v redakci trochu nestíháme. Ovšem nyní vám to všechno vynahradíme a uděláme si celkové shrnutí toho, na co nebyl čas v posledních týdnech. Hlavní novinkou je nové město Roaring Heights, které vyšlo včera. Obsahuje mrakodrapy, horskou dráhu, rozbité auto k opravení a celé je zhruba ve stylu 50. let 20. století. Ale novinek je více. Takže ti kteří nic o novinkách neví, nebo ti kteří si chtějí vše shrnout, můžete se směle pustit do čtení!

Sada Matička Rus a inovace v obchodě The Sims 3!

Hned ze začátku jsme dostali sadu Matička Rus. Ta obsahuje spousty kousků oblečení, které jsou inspirovány ruskou kulturou a je nutno uznat, že se jim nové oblečení povedlo. Naleznete tu jak tradiční kroje, tak uniformy a nesmí chybět ani tlusté čepice. Do režimu stavby zase tvůrci přidali úžasné nové střechy, věže a okna a už vám tak nic nebrání udělat si vlastní chrám! Jako další nám v obchodě The Sims 3 přibyl nástroj Udělej mi nabídku. Stačí kliknout a systém vám vybere asi pět náhodných objektů a přiřadí jim náhodnou slevu pohybující se okolo 25 %.  Pokud máte štěští může se vám tam objevit třeba i město, nebo nějaký prémiový předmět, takže určitě stojí za to, to alespoň zkusit! A nezapomeňte si vyzdobit svoji komunitní stránku samolepkami, které jsou od teď zadarmo!

Thumbnail_688x336_ADD6 Thumbnail_688x336_ADD9Thumbnail_688x336 Thumbnail_688x336_ADD2

Roaring Heights: Styl a móda

No a teď k samotnému městu! Roaring Heights je město ve stylu Art Deco a přesně zapadá do doby velkých převratů, jak v technologii, tak v módě. Všechny stavby hrají v pastelových a neonových barvách. Na mapě najdete ikonické mrakodrapy, ve kterých najdete knihkupectví, divadlo či bistro. Zatímco simíci nosí slušivé obleky, siminky začínají nosit výstřednější oblečení hrající barvami s puntíky, mašlemi a pruhy. Siminky začínají být v této době prostě odvážnější a tak zde naleznete první dámské kalhoty, nebo typické plážové plavky. Život ve městě se začíná přizpůsobovat rychlému modernímu stylu života, ovšem klid určitě najdete i na zdejších plážích.

g g1 g2 g3

Roaring Heights: Parádní veterán na opravu

Ke standartní edici města dostanete navíc i prémiový objekt Parádní veterán na opravu. Je to vlastně rozbité auto zralé na sešrotování. K čemu takový objekt vůbec je? No pokud se tento vrak dostane do rukou šikovného a trpělivého simíka, může to dělat divy. Po pár dnech těžké práce se váš simík bude moci projet ve výstavním autě a třeba na něj i sbalit nějakou pěknou siminku. Ano, woohování v autě je také povoleno. No anebo můžete auto výhodně prodat a přidat nějaké ty simoleony do rodinného rozpočtu.

j j1 j2 j3

Roaring Heights: Promenáda s horskou dráhou

Pokud si koupíte zlatou edici Roaring Heights získáte kromě vraku a Oblečení Promenáda navíc i 1 900 simpointů.  A ty se budou perfektně hodit na nový pozemek Promenáda. Stylem se hodí do Roaring Heights a obsahuje vlastně takovou pouť na molu. Malí simíci se mohou jít houpat, ti starší mohou zkusit novou horskou dráhu Nebeská jízda. Ta je absolutně nová a poskytne vašim simíkům úplně nové zážitky. Navíc si lze postavit i svoji vlastní horskou dráhu, takže nejste nijak omezováni! Na dráhu můžete umístit prudké zatáčky, vysoká stoupání a rychlé sešupy dolů. K tomu můžete přidat i pár gejzírů a skoků a dráha je dodělána! Lze navíc nastavit, zda bude jízda strašidelná, adrenalinová či zázračná. Jen na dráhu neposílejte zbabělé simíky, pro ty by to nemuselo dopadnout dobře…

f f1 f2 f3

Další novinky s Roaring Heights

Pokud vás město stále nezaujmulo, zkuste se podívat na jeho mapu, ať víte, do čeho dete. Obsahuje fotky všech budov, takže vás už snad nic nepřekvapí. Pokud máte dodatek Roční období, určitě vás taky potěší festivalový pozemek, vyrobený speciálně pro toto město. No a nakonec samozřejmě nesmí chybět video a pár dalších screenshotů.

t t1 t2 t3 t4 t5

Doufám, že vás město a článek zaujmulo. Já si myslím, že město zase velice originální, i když by se mohli lidé z EA krotit s cenou. Přece jenom zlatá edice strojí skoro stejně jako normální dodatek. Ale i tak je město pěkné. Už by to chtělo ale zase nějaké novinky o The Sims 4 a né dalších deset měst 😀

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva