The Sims 4

I když už vyšel poslední dodatek, tvůrci nám stále poskytují nový obsah do hry prostřednictvým Obchodu The Sims 3 a zřejmě ještě aspoň rok budou, protože The Sims 4 zřejmě nevyjde na jaře příštího roku, ale až na podzim příštího roku. Co si pro nás tvůrci připravili tentokrát?

Balíček Kosmická kosmetika dostanete po registraci nového dodatku The Sims 3 Do budoucnosti. Jak už z názvu vyplívá obsahuje make-up, jak pro siminky, tak pro simíky. Určitě se bude hodit do nového světa budoucnosti s společně s nějakým šíleným účesem tak hned stahujte!

Thumbnail_688x336

Již brzy příjde Halloween! I když ho v česku moc neslavíme, tak to neznamená, že by ho neměli slavit ani simíci. Při chystání oslavy nezapomeňte použít předměty z dodatků Roční období a Obludárium, které pár strašidelných předmětů obsahují. A kdyby toho bylo pořád málo stáhněte si novou sadu Žádné lumpárny, jen samé dobroty, nebo sady starší Dušičkové překvapení, Více halloweenských potřeb a Veselý Halloween: Krvavé potřeby!

hlwn

No u strašení ještě chvíli zůstaneme. Určitě jste někdy viděli dům, do kterého by jste ani za nic nešli. Váš mozek si hrál s představou, co ty tajemné dvěře asi skrávají a pud sebezáchovy vám zase říkal, ať co nejrychleji utíkáte pryč. Pokud chcete, aby něco podobného zažíval i váš simík stáhněte si nový pozemek Smrťovo duchařké sídlo. Podle popisu, by to měl být starý vypálený kostel s množstvím katakomb a tajemných dveří. Pro pravou halloweenskou párty ideální!

sídlo

To nejlepší nakonec! Víte jak jsem teď psal o těch tajemných dveřích? Tak vchodové dveře do tohoto domu jsou asi nejtajemnější dveře vůbec. No kdo by byl čekal, že když otevřete Dveře života a smrti, tak vám otevře Smrťák? Se Smrťákem si můžete pokecat jako s normálním simíkem, ale je to Smrt, takže toho dokáže víc. Umřel vám mazlíček nebo kamarád? Požádejet Smrťu, aby ho reinkarnoval! Ovšem nezaručujeme, že se třeba z vašeho příbuzného třeba nestane pes.

kytara

Anebo chcete založit rodinu, ovšem nemáte s kým? Smrťák rád pomůže! Vyberte si libovolného simíka ve městě, nebo některé ze speciálních stvoření a váš simík bude čekat ve chvilce nový přírustek. Ale jestli se Smrťákem nechcete kamarádit, ale bojovat s ním, tak i to můžete. Vyzvěte ho na souboj ve hraní na kytaru a získejte speciální odměnu! Nebo si na vás pochutná jámová příšera…

Pro odkaz klikněte na obrázky

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva