The Sims 4

Náhleďák ABDMožná jste si mysleli, že si budete moc v Dragon Valley ochočit jen červeného, zeleného a nachového draka. Ale není tomu tak! Pokud si koupíte svět Dragon Valley a pozemek Dukes of Bow Renn Faire, získáte jako bonus obrněného černého dráčka! Oboje můžete získat už 30. května v Obchodě The Sims.

A jací vůbec tito bonusoví dráčci budou? Někteří říkají, že tento dráček je zlé znamení a zcela jistě nevěští nic dobrého. Pravdou ale je, že tito draci nejsou ani zlí, ani hodní. Jsou spíše velice tajemní a každý z těchto podivných stvoření má starodávné znalosti o posmrtném životě. Znají Smrt a mnohé další tajemství, která nám smrtelníkům navždy zůstanou skryta. Avšak kvůli tomuto jinému chápání světa často bývají osamoceni a žijí samotářským životem.

Prokletí ABD

Protože si tito obrnění dráčci myslí, že je velice důležité starat se o naši tělesnou schránku, dráčkova náladovka Znamení Černého Draka doplňuje vašemu simíkovi hlad a spánek, aby mělo jeho tělo stále energii. Každý černý dráček také ví, že cyklus smrti je daleko složitější než cyklus života, a tak pokud se váš simík na něco ohledně smrti dráčka zeptá, zvýší se mu dovednost logiky.

Strach a respekt si dráček vydobyl hlavně tím, že umí ovládat mocné nástroje spojené s tajemnou smrtí. Pokud najde opravdu otravného simíka, použije svůj Onyxový pohled, který je tak ohavný, že některé simíky dokonce promění v bezduché zombie!

Duch ABD

Kvůli své příbuznosti se smrtí dokáží také vyvolat dávno zemřelé. Ti mohou poté v této oblasti strašit, anebo si pokecat s vaším simíkem o tom, co se právě děje na druhé straně. Poslední pradávnou silou tohoto magického draka je vykouzlení Květiny smrti, která pomůže vašemu simíkovi zůstat ještě chvilku naživu, pokud se mu stane nějaká nešťastná náhoda.

Takže nezapomeňte! Obrnění černí dráčky získáte pouze zakoupením nového světa Dragon Valley a pozemku Duke of Bows Renaissance Faire!

Informace o černém dráčkovi poskytl designér hry Alan Copeland.

Maják ABD

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva