The Sims 4

uvodni2Ve včerejším článku jsme vás informovali o novém prémiovém obsahu k The Sims 3, v němž se setkáme se slepicemi. Dnes, kdy tento obsah s názvem Country Livin’, v překladu „Život na venkově“ vychází v oficiálním obchodu The Sims, nám jeho designer Alan Copeland sdělil několik zajímavostí, na které se můžeme těšit.

„Zatímco jsem si užíval tvorbu nejrůznějších prémiových obsahů pro The Sims 3, stále jsem si hrál s myšlenkou vytvořit něco, co by do hry přidalo trochu klasiky prostého venkova. Z tohoto důvodu vznikl nový obsah s označením Život na venkově, ve kterém najdeme slepice nebo kurník,“ vysvětlil Copeland.

Nyní ve hře už nemusíte pro vejce do obchodu, ale můžete si pro ně každé ráno dojít ke svým slepičkám. Lze také začít se sbírkou exotických vajec, s nimiž si vaši simíci užijí velkou zábavu. Pokud se o své slepičky budete dobře starat, odvděčí se vám za to dvojnásobnou porcí vajec.

Slepice jako výborný společník

V The Sims 3 jsou však slepičky mnohem víc, než jen prostředek k produkci vajec, tyto slepičky jsou totiž také skvělými společníky. Jestliže se na své farmě cítíte osaměle, není nic lepšího, než zajít za svými kamarádkami slepicemi a popovídat si s nimi o důležitých věcech. Uvidíte, že se vám hned udělá lépe.

V případě, že budete mít štěstí, nebo snad spíš smůlu, narazíte na slepici Karla. Jde o namyšlenou slepici, která se s vámi bude neustále dohadovat a urážet vás. Pokud ale v tomto boji vytrváte, můžete nakonec z Karla udělat slušnou a pokornou slepičku.

Dočkáme si i kuřátek

Jakmile necháte své slepičky na vejcích sedět o pár dní déle, než je potřeba, dočkáte se malých roztomilých kuřátek, s nimiž zažijete spousty legrace a nezapomenutelných okamžiků.

Kromě slepic a kurníku se v rámci prémiového obsahu Život na venkově těšte také na nové dekorační předměty, které vašemu domu dodají ten správný venkovský ráz. Nesmíme zapomenout ani na nové oblečení, a to jak pro batolata, tak i školáky, dospělé či důchodce.

Zdroj: thesims3.com

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva