The Sims 4

Zelení dráčciMinulý týden jsme si představili červeného dráčka, který má vždy dost energie, je trochu drzý a jeho síla se ukrývá v ohni. Ovšem ne všichni draci jsou v Dračím údolí stejně zbrklí a energičtí. Někteří z nich jsou dokonce velice moudří a své vlastnosti a schopnosti čerpají ze síly země. Chápou, že svědomitá práce přináší veliké bohatství a je jen málo věcí, které milují více, než shromažďování pokladů. Jsou to totiž zelení dráčci.

Zelení dráčci si o červených myslí, že jejich počínání je hloupé a destruktivní. Tito draci mají totiž vrozenou moudrost pro zahradničení, u kterého musí být člověk především trpělivý a pečlivý, a tak si moc rádi popovídají s vaším simíkem o tom, co roste na vaší zahrádce a váš simík si tak může tuto dovednost zlepšovat. A nejen, že si s ním můžete o vaší zahrádce popovídat, on vám s ní může i rovnou pomoct. Například pokud nejste trpěliví jako on, tak vám může přivolat okamžitou úrodu a tu vám může i rovnou sklidit!

Přivolání zlata a drahokamůZelení dráčci jsou také vášnivými sběrateli a milují vše, co se blyští. Někteří lidé říkají, že kvůli jejich velkému porozumění zemi, jim samotná země dala schopnost vyvolat zázraky, které jsou pro lidské chápání moc složité. Je váš simík chamtivý? Tak to byste ho měli spřátelit se zeleným dráčkem, který dokáže vyvolat zlato a drahokamy od samotné země!

Jak jsem už říkal minule, každý dráček vyvolává svou náladovku a u zeleného to není jinak. Se zeleným dráčkem simík získá náladovku Vliv zeleného draka. Tahle náladovka vám pomůže s naplněním potřeby hladu a WC, takže vám nebrání nic tomu, abyste vesele rozšiřovali vaši soukromou sbírku vzácných kovů a kamenů se zeleným dráčkem!

Zelený drak a zahrada

Mimochodem všichni draci umí létat a váš simík má možnost, jít se dráčkem ven a tam ho nechat trénovat létání. Je to nádherný zážitek a navíc tím zaplníte simíkovu potřebu zábavy a socializace.

To je pro tento týden všechno. Příště si představíme trochu více neobvyklého dráčka. Informace k zeleným dráčkům nám poskytl designér hry Alan Copeland.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

1 komentář

 1. […] Více informací: Pracovití zelení dráčci […]

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva