The Sims 4

Samozřejmě nemluvím o naší budoucnosti, ale budoucnosti našich simíků. Pokaždé když vychází nový dodatek, vychází zároveň s ním i limitovaná edice dodatku, která obsahuje nějaké ty bonusy. A dodatek Do budoucnosti není výjimkou. Limitovaná edice Do budoucnosti přináší exkluzivní Kvantový balíček. Ten obsahuje dva úžasné předměty a to hibernační komoru a multifunkční superoblek.

10023213684_a9aeb17194_z

Pomocí hibernační komory můžete zamrazit svého simíka. Už se tedy nadále nemusíte starat o jeho potřeby a neprojeví se na něm ani zub času. Probuďte ho třeba o tři generace dál a stále bude svěží a plný života. A to není jediné, co komora umí. Komora dokáže simíka převléct do již zmíněného multifunkčního suuperobleku. Superoblek umožňuje simíkovi teleportaci po celém světě, anebo naskenovat a najít všechny sběratelské předměty od kamenů po papoušky. Jste příliš zaneprázdněni i přes všechna vylepšení? Stačí, aby simík nosil neustále svůj multifunkční superoblek a on ho bude automatický bio-stabilizovat! Přestaňte se starat o své potřeby a pusťte se do prozkoumávání budoucnosti již 23. října!

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva