The Sims 4

uvodni3Vítejte v herním světě Dragon Valley, v místě plném mýtů a pohádkové fantazie. Už je to sice pěkná řádka let, co velcí draci terorizovali toto krásné a klidné městečko, nicméně místní obyvatelé musí být neustále ve střehu. Začíná se totiž šuškat, že by město Dragon Valley měli zaplavit malí červení dráčci, od kterých nikdo neví, co očekávat.

Ve městečku začínají nepokoje, občané se strachují, ale jen někteří z nich vědí, že za zrození malých dráčků může něco víc, než jen čistá příroda. Něco o tom zřejmě ví i rodiny Mithrilenových a O’Connellových, kteří mezi sebou začínají vést nelítostný boj o nadvládu nad městem. Jedni zastávají tradiční hodnoty, ti druzí jsou pro pokrok, ke komu se přidáš ty?

Na co se v herním světě The Sims 3 Dragon Valley můžete těšit? To vám prozradíme v našem průvodci, který budeme po zbytek celého května, tedy do vydání tohoto městečka, aktualizovat.

Herní svět The Sims 3 Dragon Valley vychází 30. května 2013.“

Keltská země (bonusový obsah)

Ponořte se do záhad a tajemství dávné éry keltské kultury díky bonusovému obsahu Dragon Valley. Uvidíte sami, že na vás během hraní doslova dýchne kus historie. Historickými kousky si vybavíte dům nebo zahradu a zapomenete na dnešní uspěchanou moderní dobu. Nenechte se dlouhou prosit, krásná pohádková země čeká právě na vás.

dv30

Červení dráčci

To, co dělá z tohoto herního světa tak výjimečné městečko, jsou bezpochyby malí červení dráčci, s nimiž jsme se doposavad neměli tu čest v The Sims 3 setkat. Dráčci umí pořádně zlobit, na druhou stranu dokáží být nenahraditelnými společníky a kamarády. Červení dráčci jsou nebojácní, agresivní a nebojí se vyšlehnout plameny ohně na každého, kdo si to zaslouží. Pokud máte ve městě nějaké nepřátele, dráčci už si s nimi hravě poradí.

Více informací: Energičtí červení dráčci

dv32

 Zelení dráčci

Jsou velice moudří a své vlastnosti a schopnosti čerpají ze síly země. Chápou, že svědomitá práce přináší veliké bohatství a je jen málo věcí, které milují více, než shromažďování pokladů. Jsou to zelení dráčci.

Více informací: Pracovití zelení dráčci

Zelení dráčci

Nachoví dráčci

Nachoví dráčci nechtějí totiž nic jiného, než vidět jak se ostatní dobře baví. I simíci bručouni jsou šťastní a veselý, když mají u sebe nachového dráčka, protože dráček dá vašemu simíkovi náladovku jménem Vliv nachové draka. Ta vašemu simíkovi doplňuje potřeby zábavy a společnosti. Takže nic nebrání vašemu simíkovi být lvem salónů.

Více informací: Veselí nachoví dráčci

Náhled nachový

Černí dráčci

Někteří říkají, že tento dráček je zlé znamení a zcela jistě nevěští nic dobrého. Pravdou ale je, že tito draci nejsou ani zlí, ani hodní. Jsou spíše velice tajemní a každý z těchto podivných stvoření má starodávné znalosti o posmrtném životě. Znají Smrt a mnohé další tajemství, která nám smrtelníkům, navždy zůstanou skryta. Avšak kvůli tomuto jinému chápání světa často bývají osamoceni a žijí samotářským životem.

Více informací: Obrnění černí dráčci

Náhleďák ABD

Dračí údolí očima vývojářky

Draci! Věděli jsme, že je budeme mít ještě předtím, než jsme věděli, jaký vůbec druh světa postavíme. Věřím, že toto je opravdu první svět, který je vytvořen tak, aby mu odpovídali i objekty uvnitř, a proto Dračí údolí opravdu vypadá jako místo, kde draci žijí… Zobrazit celý článek

Trailer

Už jste zhlédli trailer k hernímu světu The Sims 3 Dragon Valley? Pokud ne, nyní k tomu máte příležitost.

Nezapomeňte také sledovat naší galerii obrázků z městečka Dragon Valley.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva