The Sims 4

simsworldDnes je tomu na den přesně rok, co na našem webu byl zveřejněn úplně první článek, ve kterém jsme spekulovali, kdy by mohlo vyjít čtvrté pokračování simíků, ačkoliv tehdy ještě vůbec nebylo jisté, zda vůbec The Sims 4 producenti EA plánují. Nakonec se ukázalo, že ano, a my se nyní můžeme těšit na následující rok, během něhož by se hra měla dostat na pulty obchodů.

Za první rok své existence se na webu objevilo neuvěřitelných 235 článků včetně bleskovek, downloadů, komiksů a článků na komunitním blogu, do kterého přispíváte vy, čtenáři našeho simíkovského portálu.

Během tohoto roku se web propracoval, dovolím si tvrdit, na jeden z předních českých serverů o herním fenoménu The Sims. Toto tvrzení podtrhuje především návštěvnost webu. Za celý rok naše stránky navštívilo 52 770 lidí, což je v průměru 145 návštěvníků denně.

Věříme, že jste zde během celého roku nacházeli informace, které jste hledali, a budeme moc rádi, když nám svou přízeň zachováte i v roce následujícím, který bude pro náš web zlomovým, jelikož konečně vyjde tolik očekáváné The Sims 4.

Za redakci Simsworld.cz Vás zdraví

Petr Páral – majitel webu
Stanislav Juračka – redaktor

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva