The Sims 4

traktoristaPodzim je plném proudu a dokonce se za chvilku dočkáme zimy. Mnozí z vás, kdo žijí na vesnici, tak už určitě sesbírali spadaná jablka, už dávno proběhli žně a listy jsou už povětšinou spadané. Prostě příroda už je připravena na zimní spánek. I vy pokud vlastníte dodatek Roční období, tak můžete tohle všechno zažít, avšak pokud chcete své podzimní símkovské zážitky ještě prohloubit, tak zkuste třeba Dědovu farmu!

Na pozemku najdeme takový ten typický vesnický domeček, kde by mohli žít třeba i vaši prarodiče. Dům je plný nábytku, který má nádech stáří. Na stěnách zase uvidíte staré černobíle fotky, kdy babičce bylo asi jako vám teď. Zároveň se sadou získáte pár pěkných teplých kousků oblečení, které budou ideální pro chladné podzimní dny a jsou tentokrát i celkem slušivé. No a samozřejmě ta nejdůležitější věc, bez které by sklizeň nešla. Červený traktůrek!

Thumbnail_688x336_ADD6 Thumbnail_688x336_ADD1

Nejedná se o žádný nepoužitelný předmět nebo sochu. S tímhle traktorem opravdu můžete jezdit po pozemku a starat se o rostliny. Prostě umístěte na pozemek cesty, kterými má traktor jezdit, zasaďte kolem nich rostliny a už můžete začít zemědělčit! Zahradu zalijte, pohnojte a nakonec ji skliďte jen pomocí několika kliknutí. Už žádné otravné klikání na každou rostli zvlášť. S traktorem máme o zahradu postaráno za chvíli. A pokud chcete, tak můžete ještě děti na konci dne povozit na vlečce se senem.

Thumbnail_688x336_ADD4 Thumbnail_688x336_ADD5

Pokud tedy máte rádi zahradničení a přitom venkovský styl života smíchaný s podzimním počasím, je tenhle pozemek pro vás jak ušitý. Koupit si ho můžete ode dneška a dokonce se slevou ZDE.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva