The Sims 4

uvodni9Dodatek The Sims 3 Island Paradise přináší spoustu nových aktivit, které mohou simíci provozovat.  Dočkáme se pravého ráje, ve kterém nikdo nic neřeší a každý si užívá rozpáleného sluníčka a průzračně čistého moře. Pojďme si popovídat o tom, jaké „přímořské“ aktivity nás v novém datadisku čekají.

Celá pláž slouží zejména jako místo odpočinku a nekonečné relaxace. Simíci zde mohou polehávat na osuškách, hrát si v moři, stříkat po sobě vodu, potápět se a nacházet pod vodní hladinou dávno zapomenuté poklady.

S hrátkami u moře přichází také nová kariéra plavčíka, o které jsme se zmiňovali v jednom z předešlých článků. Plavčík dohlíží na dění na pláži a pozoruje simíky, kteří plavou v moři. Pokud se některý ze simíků začne topit, plavčík na nic nečeká a okamžitě mu běží, respektive plave na pomoc. Pokud je to nutné, využije svých záchranářských znalostí a simíka resuscituje.

ip46Nicméně ne pokaždé simík skutečně bojuje o život. Lze tonutí jen předstírat, aby se plavčík na pláži zkrátka nenudil.

Jak už jsem zmiňoval, v datadisku The Sims 3 Island Paradise se budeme také moci potápět a objevovat krásy podmořského světa. Narazíte na nádherné korálové útesy, objevíte krásné mořské rostliny nebo chytíte nějakou tu mořskou rybku. Zároveň však dávejte velký pozor na žraloky, kteří umí být občas velmi nepříjemní.

Dále prozkoumáte podmořské jeskyně, najdete skryté poklady, ve kterých na vás čekají mnohá překvapení. To všem a mnohem víc v rozšiřujícím balíčku The Sims 3 Island Paradise, který u nás vychází 27. června 2013.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva