The Sims 4

Screenshot-11Vánoce jsou tady! Určitě si už užíváte zasloužený klid od školy, ujídáte cukrový a paříte simíky. Ovšem hrajete simíky správně vánočně? Pokud ne nabízím ultimátní vánoční návod na to, jak hrát simíky o vánocích! Nalaďte správnou vánoční náladu a pustíme s do toho! 🙂

 

 

1. krok: Zkoukněte símíkovská vánoční videa

Pokud stále nemáte vánoční náladu, doporučuji se podívat na nějaké příjemně laděné vánoční video. Nabízím buď video s názvem 10 důvodů proč si pořídit TS3 k Vánocům ve kterém uslyšíte na pozadí Rolničky rolničky v simíkovštině.

Dále tu máme už jednou na webu zmiňované video 12 vánočních dnů se simíky. Písnička je zase chytlavá, takže pokud si ji nechcete pobrukovat celý den možná si ji ani nepouštějte 😀 . Navíc nám ukazuje, co je vlastně všechno už možné v The Sims 3.

No a nakonec video podobné tomu minulému, ale pořád jiné. Tentokrát nám totiž písničku 12 dní vánoc zaspívají samotní tvůrci, takže pokud chcete vidět, jak vypadají, nebo si dokonce zaspívat s nimi, máte šanci.

Samozřejmě tohle a nejsou všechny símíkovská vánoční videa a už vůbec ne, všechny vánoční videa. Pokud stále nemáte vánoční náladu, nebo chcete vidět prostě víc, zkuste si jednoduše zadat do youtube Christmas a objeví se vám spousty písniček, blbostí a dalších videí s vánoční tématikou. Takže se jednoduše usaďte a relaxujte 🙂

2. krok: Stáhněte vánoční předměty

No a nyní přejdeme k samotné hře. Určitě by jste měli ze všeho nejdřív zařídit simíkům nějaké ty vánoční dekorace a jelikož jsou právě vánoční sady zdarma neměl by to být problém. Kupte simíkům stromeček, každému oblečte vánoční čepici s bambulkou a na zahradu dejte vánočního trpaslíka. Pokud máte přebytečné simpointy, utraťte je třeba za sadu Matička Rus, která nabízí slušivé kabáty, ušanky a typické ruské střechy a věžičky, které vypadají zasněženě pohádkově. A určitě taky nezapomeňte na spousty slev a dnešní dárek!

Thumbnail_688x336_ADD2 Thumbnail_688x336xxx fff

3. krok: Zařiďte simíkům bílé vánoce

Dům je vyzdoben jehličím a stuhami, simíci jsou oblečeni do tepla, ale stále tomu něco chybí. No přece sníh! Zatímco tady to vypadá spíše na oblevu a sněhovou břečku, símíkům lze zařídit krásné sněhobílé vánoce. Stačí jen vlastnit dodatek roční období. Pokud ho nevlastníte a obchody už mají zavřeno zkuste některé z online obchodů. Například Origin a Steam nabízí dodatek se 40% slevou, zhruba za 660 Kč. Navíc vám kromě sněhu odemkne a i Den sněhových vloček, což jsou takové simíkovské vánoce. Pokud chcete simíkům zařídit pořádné vánoce určitě si ho pořiďte!

sims_3_seasons_19 Winter Wonderland sims_3_seasons_18_605x The-Sims-3-Seasons051

4. krok: Oslavte den sněhových vloček!

No a konečně slavení a zábava! Co můžete se simíky v zimě dělat? Určitě  zkuste postavit něco ze sněhu. Třeba sněhuláka, nebo pokud si troufáte, tak i iglů.  A po náročné stavbě padněte do sněhu a udělejte andělíčka. Jakmile se vzpamatujete jděte na festivalový pozemek a zkuste bruslit, nebo snowboard. Ovšem opravdu odvážní simíci mohou zkusit plavat v moři. Dávejte si však pozor na děti, aby vás netrefili sněhovou koulí.

Screenshot Screenshot-5 Screenshot-10 Screenshot-8       A když se budete chtít zahřát kupte si ve stánku třeba horkou čokoládu. Jakmile opustíte festival a budete doma ozdobte dům světýlky, kliknutím na dveře. A nezapomeňte nad dveře dát jmelí pro kouzelné vánoční polibky. Jakmile nastane den sněhových vloček uspořádejte večírek s dárky. Uděláte radost nejen sobě, ale i ostatním simíkům a navíc dostanete spousty dárků! A jakmile tohle vše zvládnete nechte malé simíky hrát si a starší relaxovat. Naskytne se chvíle pro dokonalé vánoční foto a navíc simíci pocítí pravé kouzlo Vánoc 🙂

5. krok: Běžte na chvilku od počítače a užijte si Vánoce

Jo myslím to vážně 🙂 . Jakmile oslavíte vánoce se simíky, zkuste prostě na chvíli simíky vypnout a zkusit jít za ostaníma. Ochutnejte cukroví, podívejte se na pohádky a užívejte si volna a pohody. Vánoce jsou svátky, které by jste měli prožít s rodinou a né s počítačem.Vždyť je to jenom jednou za rok, tak si to nenechte ujít. Za celou redakci Simsworld.cz přeju veselé Vánoce a šťastný Nový rok 🙂

Screenshot-11

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva