The Sims 4

Náhled nachovýV minulých článcích jsme se zabírali drzým, oheň dýchajícím, červeným drakem a zeleným, zem milujícím, drakem a jeho láskou ke všemu lesklému. Dnes se však podíváme asi na nejvíc unikátního draka ze všech, na dráčka, který miluje humor, společnost a rád kouzlí simíkům na obličejích úsměvy. Dráček, který je tak hravý a veselý, že doslova vylučuje duhové třpytky. Dnes se totiž podíváme na nachového draka.

Nachoví dráčci nechtějí totiž nic jiného, než vidět jak se ostatní dobře baví. I simíci bručouni jsou šťastní a veselý, když mají u sebe nachového dráčka, protože dráček dá vašemu simíkovi náladovku jménem Vliv nachové draka. Ta vašemu simíkovi doplňuje potřeby zábavy a společnosti. Takže nic nebrání vašemu simíkovi být lvem salónů.

Mazlíme nachový

Během rozhovoru s červeným drakem si zlepšíte atletiku, a když si promluvíte se zeleným dráčkem, zlepšíte si zahradničení. Avšak pokud pokecáte s nachovým drakem, zlepšíte tak vaši dovednost charisma, a tak bude moc váš simík získat simíka jeho snů!

Co když je však váš simík trochu stydlivý anebo neví, jak někoho speciálního potkat? Tak využijte drakových přivolávacích schopností! Dráček dokáže přivolat jednoho z vašich přátel, dokáže vaši párty pořádně rozjet nebo najít a přivolat úplně někoho nového!

Kouzlíne nachovýAle jedna z nejlepších schopností nachového dráčka je schopnost vyvolat Runové kouzlo. Tohle kouzlo ihned obrovsky zlepší vašemu simíkovi (nebo vámi vybranému) náladu a to na dobu 12 hodin!

Prostě pokud chcete najít vašeho výjimečného simíka, nachový dráček bude váš parťák, který vás nikdy neopustí!

Informace o nachovém dráčkovi poskytl designér hry Alan Copeland.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva