The Sims 4

fake the sims 4Čím více se blíží vydání čtvrtého dílu The Sims, tím mohutněji se spekuluje o tom, jak bude hra vypadat, na co nového se můžeme těšit, a také na jaké úrovni bude grafika hry. Napříč internetem pochopitelně začala kolovat nejrůznější videa, ve kterých se autor snaží přesvědčit o tom, že se jedná o záběry z připravovaného čtvrtého dílu simíků.

Ovšem o žádná oficiální videa se rozhodně nejedná. Vše, co nyní můžete spatřit na Youtube či jiných stránkách, jsou falešná videa, takzvané faky.

Společnost Electronic Arts totiž zatím žádné oficiální video, které by poodkrylo nový díl The Sims, nezveřejnila.

Následující video je sice velice povedené, možná tak nějak bude hra opravdu vypadat. Jedná se však o video, které není z dílny EA, ačkoliv autor videa v jeho titulku uvedl nápis „Official Trailer“.

Další video, které je označováno za trailer k The Sims 4, je spíše video vztahující se k jiné připravované hře GTA V. Každopádně se s jistotou nejedná o skutečné video od Electronic Arts.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva