The Sims 4

12311828784_00e0cbb13e_cZdálo se to jako chvilka, ale už máme za sebou první měsíc nového roku. I když se toho moc nestalo, je tu samozřejmě o čem psát a v posledních dnech jsme také mohli oslavit 14. výročí série The Sims! Navíc uniklo pár dalších malých informací o novém dílu a ve store se objevili nové předměty. Ale popořadě…

 

 

Store, patche a krabicová verze Roaring Heights

Hned na začátku měsíce nám byla představena sada Sraz absolventů. Pokud máte dodatek Hrátky osudu, šaty ze sady se budou ideálně hodit na maturitní večírek. Nabízí množství barevných šatů pro siminky a nějaké ty smokingy pro simíky. Dále tu máme informaci, že Roaring Heights se 6. února objeví v kamenných obchodech. Pokud tedy nemáte šanci koupit si tohle retro město digitálně, nastává vaše chvíle.

Thumbnail_688x336

Taktéž byli vydány dva nové patche opravující hlavně dodatek Do budoucnosti, předměty ze store a launcher hry. Asi největší novinkou je odhalení nového pozemku s uměleckým studiem, kde naleznete i nový prémiový předmět a to pec na foukání skla! Budeme si tedy moci vytvořit šperky, vázy a dokonce i parfémy. Na pozemku  také najdete schody do tvaru L! Více o něm zítra, kdy bude pozemek přístupný. Nakonec nabízím odkaz na stažení sady zdarma ku příležitosti roku koně v Číně.

hhhhh

Novinky o The Sims 4

Sice pořád tvůrci mlží a neříkají nic nového o nadcházejícím díle, pár útržků se za měsíc přece jen našlo. Například v símkovské televizi se budou vysílat programy udělané v The Sims 3. Dále tu máme ovlivňování nálady pomocí objektů. I když tvůrci říkali, že simík změní náladu podle prostředí, nebude na tom zas tak tolik záležet. Samozřejmě, že simík nezačne být smutný, jakmile vejde do modré místnosti. Ovšem simíkovi, který si prohlíží smutnou kresbu, by se nálada zhoršit mohla. Životní stádia simíků budou stále stejná, nepřibývají ani neubývají. A na internetu se objevil konečně nový obrázek z The Sims 4. Je to sice jen obličej simíka, ale aspoň něco.

Bfpy9iaCEAAkaix

Výročí a zajímavosti

Hurá a ještě jednou hurá! Série The Sims se dožila čtrnácti let a i přes svůj úctyhodný věk je v herním průmyslu stále velice oblíbená a má obrovskou komunitu fanoušků. Musíte uznat, že to se povede málokteré hře. Co na to říká Lucy Bradshaw generální manažer hry? Samozřejmě je nadšená! Děkuje všem fanouškům a říká, že inspirací ke tvoření jsme my fanoušci, které se snaží přenést do hry. Celý článek je zde. No a teď už pár zajímavostí:

 • Kdybychom vzali všechny krabice s The Sims, které mají lidé z celého světa doma, a položili je vedle sebe, takto vytvořený pás by více než dvakrát obepnul planetu Merkur. Dohromady je to více než 33 250 kilometrů her The Sims!
 • Hráči vytvořili více než 20,3 miliónu sousedství, přičemž v každém z nich bylo přibližně 120 Simíků. Kdybychom vytvořili kontinent Simíků, měl by více obyvatel než Německo, Francie, Austrálie a Spojené království dohromady!
 • Naši hráči vytvořili a nahráli na Výměnu The Sims 3 více než 892 000 domů. To je skoro tolik jako v celém Singapuru!
 • Více než 300 nejoblíbenějších hudebních interpretů světa nahrálo své písničky v simštině; to jsou celé hodiny originálních nahrávek od umělců oceněných Grammy, jako jsou třeba Black Eyed Peas, Fun. nebo Christina Aguilera.
 • Na celém světě bylo prodáno více jak 175 milionů kopií hry. To je více než jeden titul The Sims pro každého Brita!
 • Série The Sims 3 vydělal víc než 3 miliardy dolarů. Můžeme ji tedy řadit do kategorie stejně úspěšných kousků jako je Avatar, či Titanik.
 • Prvním objektem ve hře byl záchod. A simíci nechávali prkénko nahoře.
 • Před vznikem ptačí, či prasečí chřipky vložil Will Wright, tvůrce hry, záhadný virus zabíjející simíky. Na internetu panovaly vášnivé debaty, jak se viru zbavit a z čeho pochází. Fanoušci nakonec spojili své síly a přišli na to, že infekce pochází z morčat a dokázali smrt odvrátit.
 • Francouzi si hru natolik oblíbili, že vyrobili oficiální poštovní známku se simíky. Tomu se říká oddanost!

12311984496_269f785e93 12312201426_a06943c24a 12311401645_160c757314Samozřejmě za naši oddanost nám tvůrci hry nadělili úžasný dárek! Balíček Moje městečko zdarma! Klikněte zde pro stažení. Sleva platí do 11. února, tak rychle! A Origin nabízí 50% slevy na ostatní sims hry, takže rychle nakupujte, ať doplníte svou sbírku! Mimochodem obrázky, co vidíte, jsou z oslav výročí. No a budoucnost série? Určitě se máme na co těšit! Vždyť na cestě je nový díl a tvůrci tvrdí, že pořád neukázali vše. Série má určitě nakročeno na další úžasný rok!

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva