The Sims 4

uvodni3Jak jsem již zmiňoval v jednom z předešlých článků, v novém herním světě The Sims 3 Aurora Skies se objeví horkovzdušné balony. Jedná se o prémiový obsah, který bude k dispozici pouze v takzvané „Gold“ verzi sousedství Aurora Skies. K čemu vůbec tyto balóny budou a jak je lze využít?

V horkovzdušném balónu můžete podniknout romantický let napříč celým sousedstvím, hezky z výšky pozorovat své město, prostřít k neopakovatelnému pikniku, nebo si dokonce dopřát nezapomenutelné WooHoo. Co jiného by mohlo být v The Sims romantičtější, než čas strávený v horkovzdušném balonu se svou drahou polovičkou.

K horkovzdušným balonům v městečku Aurora Skies se vyjádřil i jeden z designerů hry Alan Copeland: „Když jsme začali mluvit o tom, jaká věc nebo předmět by se v sousedství Aurora Skies skutečně vyjímala, hned mě napadla myšlenka vytvořit něco opravdu mimořádného, něco, co by do hry navíc dostalo i pořádnou dávku romantiky.“

„No, řekněte sami, co by mohlo být lepší, než popíjet oblíbený nápoj společně se svým protějškem, a mezitím sledovat v koši horkovzdušného balonu krásy sousedství při zapadajícím slunci a ohromující vodopády, které najdete jen v městečku Aurora Skies.“

Herní svět The Sims 3 Aurora Skies můžete zakoupit v oficiálním obchodě Electronic Arts od 21. února 2013.

Nové obrázky k The Sims 3 Aurora Skies

aurora11aurora12aurora13aurora14aurora15aurora16

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: simsvip.com

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva