The Sims 4

uvodni12Další měsíc je za námi a my vám přinášíme to nejpodstatnější, co se v únoru odehrálo na poli The Sims. Rozhodně toho opět nebylo málo. Vývojáři hry nám poodhalili další informace týkající se nového rozšiřujícího balíčku The Sims 3 Studentský život, byl také vypuštěn nový herní svět Aurora Skies.

Hned v úvodu února byla potvrzena přítomnost horkovzdušných balónůherním světě Aurora Skies. Balóny jsou součásti zlaté edice tohoto sousedství, které je možné od 21. února zakoupit v oficiálním obchodě Electronic Arts.

Další skvělá zpráva přišla hned o dva dny později, kdy jsme se dozvěděli, že se v dodatku The Sims 3 Island Paradise, který vychází v červnu, můžeme těšit na obytné lodě, se kterými je možné na vodní hladině procestovat celý herní svět.

aurora6Vývojáři z EA nám také v únoru potvrdili, že se po zmíněném datadisku Island Paradise dočkáme dalšího rozšiřujícího balíčku, který bude zaměřen na téma cestování v čase. Zatím si jen těžko můžeme představit, jaké vlastnosti hra ponese, nicméně jsme měli v uplynulých dnech možnost ohledně plánovaného rozšíření sdělit tvůrcům hry své nápady.

Jinou potvrzenou informací, která k nám v průběhu uplynulého měsíce dorazila, byla přítomnost takzvaných „Plant Sims“ v dodatku The Sims 3 Studentský život. Bude se jedna o simíky rostlinného původu, s nimiž jsme se měli možnost setkat už ve hře The Sims 2 Roční období.

Proběhl live chat

14. února se uskutečnilo živé vysílání, ve kterém nás Electronic Arts informovalo o novinkách ze studentského života, také se zmínilo o novém herním světě Aurora Skies. V rámci tohoto live chatu jsme se poprvé obrazem podívali na červnový datadisk The Sims 3 Island Paradise.

ip-oficialni-logoBěhem live chatu bylo též oznámeno datum vydání tohoto dodatku. The Sims 3 Island Paradise vyjde pro Českou republiku 27. června 2013.

V den živého vysílání se k nám donesla ještě jedna velice zajímavá informace. V dodatku Island Paradise se jako „nadpřirozená bytost“ objeví mořská panna. O den později ukázali Electronic Arts pro tento datadisk oficiální logo.

V březnu vychází The Sims 3 Studentský život

To byl únor. Nyní v březnu nás čeká především vydání dodatku The Sims 3 Studentský život, který se v České republice na pulty obchodů dostane 7. března. Za velkou louží bude datadisk k dostání již o 2 dny dříve.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva