The Sims 4

Thumbnail_688x336_ADD5Už v předešlém článku jim říkal, že 6. února (včera) vyšla nová sada jménem Umělecké studio Hranol (Prizma). V něm můžou vaši simíci rozvíjet své nadání. Najdete zde spousty soch, obrazů a stojanů na malování, čekající na dalšího umělce. Navíc ale najdete i pec na sklo, pomocí které se každý může stát sklářem. Pojďme se tedy podívat na pozemek detailně, ať víme, zda se to vyplatí za těch 1900 simpointů(do 11. února je sleva 1 700 simpointů).

Pozemek a nábytek

Na pozemku nalezneme tři budovy a uprostřed malé náměstíčko s fontánou. V domě nalevo na obrázku najdete prémiový obsah, a různé stojany na malování, takže tuto část můžeme považovat za tu kreativní, kde se mohou simíci vydovádět. V budově napravo se nachází galerie, kam můžete umístit svoje vlastní malby a výtvory ze skla a inspirovat se uměním, které se zde nachází. V zadní modré budově potom naleznete umělecký klub, kam může váš simík zají, pokecat s ostatními umělci a dát si pár drinků. Pozemek je moc pěkný a tvůrcům chválíme jejich úžasnou práci.

1 2Nábytku v nové sadě moc není a navíc to není nábytek, který byste mohli dát všude. Avšak pokud rádi vytváříte simíkům v jejich domech dílny, je pro vás ideální. Za zmínku stojí třeba nový malířský stojan Sebevyjádření. A taky nesmíme zapomenout na schody do tvaru L, které jsou vzhledem moderní a zabírají méně místa napříč.

3 Thumbnail_688x336_ADD10

Řemeslníkův pracovní stůl pro výrobu šperků a vyfukování skla

Ano přesně takhle dlouhý název má nový prémiový předmět. A vystihuje vlastně to, co umí. Ale i když se to nezdá, tak je toho hodně. Určitě byste si ho měli zařadit na seznam věcí, co chcete mít ve hře, protože s tímto objektem, přichází i řada dalších objektů, které lze vyrobit a navíc je tu nový řemeslnický skill. Zaprvé tu máme parfémy. Ty dávají různé náladovky a můžete tak podpořit spokojenost nebo i woohoo chtivost.

11 22Ze skla lze také vytvářet různé sochy trpaslíků, vázy a nádherné barevné okno plné barev vrhající krásné fialové světlo do domu. No a nakonec si můžete vytvořit i vlastní šperky, které se dávají do símkova inventáře a můžete si je kdykoliv nasadit. Šperky nemusí nosit jen siminky, ale sluší i simíkům. A taky si můžete v peci přetavit kovy nalezené ve světě.

33 44

Zhodnocení

Samotný pozemek je úžasný a vypadá moc dobře. Pokud si ho navíc ještě upravíte podle svého s dodatky a balíčky, pozemek bude dokonalý. Prémiový obsah, tedy pec na sklo, se taky moc povedla a je zábava koukat na simíka, který tvoří. Objekty z pece navíc nejsou žádné nepotřebné harampádí a určitě s nimi dobře vyzdobíte, jak dům, tak simíka. Chtělo by to určitě víc nábytku a bylo by lepší, kdybychom objekty vytvořené v peci mohli přebarvit na jinou barvu a ne jen čistě bílou.  Asi nejhorší na sadě je cena, která je přehnaná.

111 222

Kdybych cenu vypočítal ze součtu jednotlivých průměrných cen objektů, měla by sada stát něco přes 1500 simpointů. A osobně si myslím, že by tahle cena sedla pozemku více. A to beru v potaz, že je zde ještě celý pozemek a že předměty jsou vlastně prémiové, protože jsou jen v této sadě. Ale i tak se jedná o velmi dobrou sadu. Pro umělecké šílence proto povinnost a my ostatní raději koupíme studio Hranol ve slevě.

333 444

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

4 komentářů

 1. Marketa Entnerova napsal:

  moc bych těla hrát tu hru sims 4

 2. Marketa Entnerova napsal:

  prosi

 3. Keisha napsal:

  Glad I’ve finally found soenihtmg I agree with!

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva