The Sims 4

TS3_SP9_ANNOUNCE_SHOT_003OBSAHUJE TRAILERY – Klapka, kamera, akce! Už nějakou dobu asi všichni víme, že další kolekce se bude jmenovat The Sims 3 Filmové rekvizity. Díky ní budeme moci simíky přenést do tří klasických filmových žánrů, a tak vytvořit třeba i své oblíbené filmy. Ovšem jaké tyto tři žánry budou? A co budou obsahovat? Přinášíme vám článek, který vám vše zodpoví. Ze začátku si řekněme, že ony tři filmové žánry budou Western, Horor a Superhrdinové vs. Padouši.

Western je inspirován klasickými westerny 60. let. Autoři chtěli vytvořit něco, co by bylo spíše zábavné, než historické, a proto se dohodli, že vytvoří předměty, ze kterých si lze postavit skvělý salón. Určitě zde tedy naleznete klasické salónové bary, židle, houpací křesla a dveře, plus nějaké nové tapety na zdi.

Pokud vám nestačí nábytek, můžete simíky převléknout do nového, westernem inspirovaného, oblečení. Siminkám určitě budou slušet dlouhé krajkované šaty a zdobné účesy s peříčkem. Ale máte i možnost převléknout vaši siminku jako pravou salónou tanečnici a pořádně to rozjet. Pro simíky tu zase najdete pravé kovbojské klobouky, kožené vesty a pravé boty s ostruhami.

WesternBlog_01

Druhým filmovým stylem je Horor. Pro autory to bylo obtížné, protože chtěli vytvořit objekty odlišné od těch, které už lze najít v The Sims 3 Obludárium. Nakonec se dohodli, že tu zkombinují klasický horor s nepředvídatelným gotickým stylem. Například pro siminky vytvořili strašidelné svatební šaty mrtvé nevěsty.

A vůbec, strašidelné objekty jsou velice zvláštní, a pokud s nimi vyzdobíte simíkův dům, hra získá zvláštní, až nemrtví nádech. K dispozici bude například konferenční stolek zdobený pavučinami, krb, který vás bude sledovat, anebo autory nejoblíbenější předmět „Doktorovi náhradní díly“. Ovšem co to vlastně je, to nám už autoři neprozradili.

horrorBlog02

Všichni, kdo pracovali na kolekci, jsou komiksový šílenci, a proto pro ně byla opravdu zábava, vymýšlet své vlastní superhrdiny a padouchy. Nakonec teda vznikli naprosto noví hrdinové, kteří budou moci zachránit Sunset Valley od ďábelských plánů nějakého nového super hyper šíleného padoucha.

Najdeme tu tak například kostým Freezer Bunny Mana (což se dá zhruba přeložit jako Mražený králíčkoman), oblek Super Justice Llamy (aneb Super spravedlivá lama), anebo převlek ďábelského Generála Skunka! K dispozici je i oblečení pro parťáky, udělané pro děti! Pro vybudování pravého doupěte superhrdiny, či superpadoucha tu naleznete také velké množství udělátek a všechny nějak svítí a poblikávají. Třeba zkuste laserové dveře! Anebo sprchu ve tvaru telefonní budky!

heroBlog01

Nakonec je tu ještě překvapení pro ty co se chystají kupovat kolekci pomocí Originu. Pro ně si autoři připravili speciální předměty, jako jsou kamery, klapky a osvětlení, aby si mohli vytvořit svůj vlastní filmový ateliér. Takže pokud vás kolekce zaujala, neváhejte. Splňte vašim simíkům sen a nechte je si zahrát ve filmu! Kolekce vyjde už 10. září!

Trailer – část 1

Trailer – část 2

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

1 komentář

  1. […] The Sims 3 Filmové rekvizity, která vychází 10. září. Zhlédnout ho můžete zde, nebo v článku věnovaném právě této […]

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva