The Sims 4

Thumbnail_688x336Skoro každý stát má nějaký svátek, kterým oslavuje sklizeň a konec tepla. Například The Harvest Day v Anglii, Erntedankfest v Německu, Thanksgiving v Americe a u nás třeba Dožínky.  Bylo to vždy takové poslední rozloučení s létem a přivítání zimy. Navíc jsme tím přírodě ukázali své díky, že i tuto zimu přežijeme bez strádání. Pokud i vy chcete se simíky poděkovat za to, že jim nastavení systému hry dovoluje každý den sklízet čerstvá jablka, zkuste třeba den Simůvzdání!

Samohřejmě bez dekorací by to nešlo, a tak obchod The Sims 3 nabízí v tyto podzimní dny pár pěkných sad, které podzim trochu rozveslí. Doporučuji i dodatek Roční období, ve kterém můžete slavit Strašidelný den, shrabávat listí, nebo uspořádat kostýmovou párty. Ale zpátky k obchodu. První dvě sady, které si můžete zdarma stáhnout, jsou sady Bohatá úroda a Podzimní naplnění. V obouch najdete moc pěkné dekorace udělané pomocí dýní.

d Thumbnail_688x336

Dále tu máme sadu Ubývající měsíc laděná do stylu amerického Díkůvzdání, slevněná na 1 246 Simpointů. Obsahuje dokonce i různé převleky a úžasný nábytek laděný do indiánského stylu. No a pokud slavit nechcete, tvůrci nám připravili slevu i na jiné sady a předměty. Třeba Obýváková sada Safari vás přenese do chatrče plné trofejí a překrásně stylizovaného nábytku a Kuchyňská sada v edvardovském stylu vám zase zařídí elegantní vaření. Slev na placené sady a předměty je prostě spousta!

10872671673_1402c0a34dNo a nakonec speciální nabídka pro ty z vás, kteří nemají na placené sady simpointy. Pouze o víkendu je zdarma k dostání Farmářský dřez a sporák Babiččina kuchyně. Stačí jenom kliknout na tlačítko stáhnout a máte daný nábytek koupený a zadarmo!

                     Thumbnail_300x300       eeee

Šťastní Simůvzdání! 😉

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva