The Sims 4

BillJedna z nejúžasnějších věcí na dodatku The Sims 3 Do budoucnosti je, že budoucnost si vlastně tvoříte sami. Je na vás jak velký dopad bude mít přítomnost na budoucnost. Co lze tak ovlivnit? Zkuste trochu zmanipulovat rodokmen vaší rodiny. Nebo radikálně ovlivněte tok času k vytvoření šťastnějšího či špinavějšího Oasis Landing. Způsobů je spousty. Při experimentování s časem si buďte jisti, že u sebe máte Almanach času, vašeho časoprostorového pomocníka, který vám se vším pomůže.  Je to ale všechno mnohem složitější a je potřeba na vše se podívat podrobněji.

Jaké bude vaše potomstvo?

Jedním, už zmiňovaným způsobem, je ovlivnění budoucnosti vašich potomků. Váš simík dokáže aktivně měnit, jací jeho potomci budou, kolik jich bude a dokonce i jejich životní styl. Velké změny, jako výhra v loterii, určitě budoucnost upraví, ale potomky ovlivňují i malé změny jako svatby, narození, smrt simíka či nákup nemovitostí. Všechny tyto změny ovlivní vaše potomstvo. A znova použijete Almanach času, který je skvělý zdroj informací o vašem rodokmenu a zároveň dokáže vaše příbuzné v budoucnosti najít!

1_Descendants

Jaký bude váš odkaz?

Pokud máte větší potenciál a chcete, aby se váš simík stal významnou osobností v historii simstva, ke které vzhlíží milióny nadšenců, zkuste třeba ovlivnit přítomnost natolik, že vám postaví v budoucnu sochu. Někdo, kdo má sochu už přece něco znamená. Soch je celkem pět a ke každé se vztahují speciální úkoly. Pokud je splníte, uvidíte při příští návštěvě Oasis Landing vaši vlastní sochu. S plněním vám pomůže Almanach času, ve kterém najdete, co máte udělat a zároveň, jakou výhodu ještě k soše získáte.

2_LegacyStatue

Jakou budoucnost si vyberete?

Nestačí vám ani trvalí zápis do simí historie a chcete ovlivnit samotnou podstatu bytí a existence? I pro vás tu je cesta! Konkrétně dvě cesty. Buď zařídíte, aby v budoucnosti skončili všechny války a z Oasis Landing se stala utopie, či povoláte zlé síly a z Oasis Landing se stane popraskaná a špinavá dystopie. Jakmile více porozumíte technologii přenosu v časoprostoru, můžete si promluvit s Cestovatelem v čase a ten už vám se vším pomůže. Určitě ale neočekávejte, že to bude něco jednoduchého. Budete muset provádět šílenosti jako nahrávat smích simíků, anebo namlouvat simíkům řeči, jako že padá nebe a brzy přijde velká změna.

3_MeasureCheerfulness

Jaká bude vaše utopie?

Pokud jste se rozhodli pro budoucnost mírů a naděje, ihned po vašem příjezdu do budoucnosti si všimnete barevných stromů, nádherných obrovských květin a rozzářených simíkovských obličejů! Simíci budou bezstarostně chodit po ulicích, tancovat a objímat úplně cizí simíky, které potkají. Je to dost nakažlivé, takže pokud chcete, může se i váš simík pustit do bezstarostného života plného štěstí.

4_UtopiaGeneric

5_UtopiaFlowerRainbowA další výhody? Zkuste třeba sklidit rosu z obrovských květin. Okamžitě se změní barva vaší kůže a vlasů. Můžete taky foukat bubliny anebo začít vodní bitvu s kapkami rosy. Nebo potřebujete chvilku samoty? Zkuste rybaření a ulovte duhového šneka. Nebo si vyjděte na procházku a s trochou štěstí narazíte na duhový pahorek nebo hrnec zlata!

Jaká bude vaše dystopie?

Vybrali jste si trasu dystopie? Připravte se, že najdete Oasins Landing, které je plné odpadků, nebezpečí a navíc je i dosti nevyzpytatelné. Z nebe padají meteory a ze země srší horké gejzíry! Je váš simík statečný? Skočte do gejzíru, modlete se, ať zrovna nevyprskne proud páry a prozkoumejte ho! Kdo ví, co tam najdete? Třeba magnet blesků!

6_DystopiaTrashRift

7_DystopiaBug

I když celý svět vypadá chaoticky, obyvatelé se celkem dobře adaptovali. Podívejte se na ně! Oni ty odpadky milují! Hrají si s nimi, rozhazují je a nosí je po kapsách. Ovšem podívejte se na ně blíže. Co to jedí?! Ano opravdu jedí brouky. Je to přece jídlo budoucnosti! Dostal na ně chuť i váš simík? Naučte se od nich tuhle podivnou znalost a už pro vás nikdy nebude problém najít si jídlo v přírodě a to v jakémkoliv světě!

Jaké změny odvoláte?

Máte těch experimentů plné zuby? Nebojte se, pořád máte v rukách přítomnost a ta je pořád změnit. Vraťte se zpátky do minulosti, promluvte si s Cestovatelem v času a opravte budoucnost podle svého.

No a toto je asi vše o ovlivňování budoucnosti. Myslím si, že  je to opravdu úžasná možnost a původně by mě ani nenapadlo, že by nám dali tvůrci takovou volnost a povolili měnit osudy simíků v Oasis Landing. Je to další věc, která potvrzuje, že Do budoucnosti bude úžasný dodatek a určitě si ho užijeme. Nezapomeňte, že vychází už 23. října!

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

1 komentář

  1. […] mužský hlas. Uvidíme zde například účinky změny budoucnosti, které jsem už popisoval v minulém článku. Taktéž více vidíme šílený styl moderních obyvatel plný barev. A určitě vás taky zaujme […]

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva