The Sims 4

fu5To že simíci míří do budoucnosti, asi už víte. Ale víte o tom, koho tam potkají? Simíci totiž v budoucnosti nenajdou jen utopické domy a šílené účesy, ale i spousty technologických vymožeností. Dokonce tak vyspělých, že dokáží sami utřít podlahu, uhasit oheň nebo se postarat o děti. Řeč je o novém speciálním stvoření zvaném Plumbot, které naleznete v dodatku The Sims 3 Do budoucnosti. Co umí? Na to se podíváme právě teď!

1. Plumboti jsou v budoucnosti nedílnou částí domácnosti

Většina rodin v budoucnosti má většinou alespoň jednoho robota na pomoc s domácími pracemi. Plumboti jsou v budoucnosti prostě tak běžní jako třeba nyní počítače. Navíc služby jako hasiči, nebo donáška pizzy používají Plumboty také.

Bots_Screen1

10. Naprogramovatelné osobnosti!

Jednou z vlastností, kterou se Plumboti liší od všech bytosti ve světě The Sims 3, je, že dokáží změnit osobnost při prohození čipu s vlastnostmi. Bez osobních čipů jsou Plumboti pěkně jednoduchá stvoření. Ke štěstí jim stačí jen plná baterie a fungující podvozek. Čip s vlastnostmi programuje osobnost vašeho Plumbota. S jednoduchou interakcí Upravit osobní čip, lze v mžiku změnit hodného čistotného robota na ďábelský stroj, který chce zničit lidstvo!

11. Desítky různých čipů pro Plumboty

Existuje mnoho čipů, které změní osobnost vašeho robota. Kvalifikovaný uklízeč je skvělý osobní čip pro ty, kdo potřebují okamžitou pomoc s úklidem nepořádku. Potřebujete pomoc se zahrádkou? S čipem Zahradník RoBotany bude váš robot automaticky zalévat a hnojit zahradu. Čip Kancelářská krysa zase umožní Plumbotovi získat práci, a tak může přispívat nějakými simoleony do rodinného rozpočtu.

Bots_Screen2

Ovšem pokud hledáte Plumbota s trochou lidskosti zkuste čip Citlivosti. Program na tomto čipu se nejvíce blíží k lidskému myšlení. Nenajdete lepší čip pro simulaci lidských pocitů. Ale určitě je také dobrý čip Efektivity, či Solárního napájení, který pomůže k lepšímu fungování vašeho Plumbota.

100. Tvořte a objevujte technologii budoucnosti!

Pro hráče, kteří se chtějí hluboko ponořit do světa vytváření a upravování Plumbotů, je Dílna na roboty nejlepší místo, kde začít. Zlepšete si zde svoji dovednost Pokročilé technologie navrhováním nanobotů, či osobních čipů. Nanoboti jsou jedny ze základních stavebních kamenů osobních čipů. Můžete se dozvědět, jak je vyrábět, buď navrhováním nanobotů v Dílně na roboty, nebo je lze nalézt i v přírodě. Když porozumíte technologii nanobotů, budete schopni vytvořit nové osobní čipy!

Bots_Screen3

101. Vytvoř robota!

S vyšší úrovní dovednosti Pokročilé technologie jste schopní použít Dílnu na vytvoření a poupravení Plumbota v naprosto novém módu Vytvořit robota. Tento mód vám umožňuje jakkoliv upravit vzhled vašeho Plumbota. S obrovským množstvím hlav, trupů, rukou a nohou jsou možnosti nekonečné! Vyzkoušejte na robotovi své vlastní vzory pomocí nástroje Vytvořit styl, a když budete hotovi s vaším jedinečným strojem, tak ho sdílejte s přáteli na Výměně!

110. Plumboty lze vylepšit!

Zlepšete svoji dovednost Pokročilé technologie k vylepšení robotů. Aktualizace umožní vašemu Plumbotovi více místa na další osobní čipy k rozšíření jejich osobnost. S vyšší úrovní dovednosti můžete také zlepšit kvalitu a fungování vašeho robota. Kvalitnější robot běží efektivněji a šetří více baterii. Tyto vylepšení taky zvyšují cenu vašeho Plumbota, takže možná přijde den, kdy budete chtít vyměnit svého kovového přítele za spousty zelených papírků.

111. Plumboti jsou soběstační

Každý robot je schopen sám se spravit či nabít, ovšem při správném nastavení osobních čipů mohou udělat mnohem víc. Vytvořte domácnost plnou robotů, vybavených čipy Kancelářská krysa, Neomezené učení a Citlivost, a už nikdy nebudete potřebovat člověka!

1000. Romantika je v křemíku

S čipem Schopnost milovat mohou Plumboti simulovat všechny lidské pocity spojené s láskou. Plumboti spolu dokonce dokáží woohoovat na všech možných i nemožných místech. Pokud se díváte po novém místě na woohoo zkuste se kouknut do dílny. Samozřejmě Plumboti nejsou lidé a nedokáží se reprodukovat jako lidé. Ale s osobním čipem RoboChůva se bude váš robot ukázkově starat o děti.

Bots_Screen4

1001. Žádné omezení prostorem či časem!

Roboti dokáží promítat budoucnost (v budoucnosti)! S čipem Holo-Projektor vám může robot kontaktovat vaše přátele v budoucnosti, takže zůstanete v kontaktu, i když jste odděleni časem a prostorem! Kdo potřebuje telefon, když má Plumbota?

Bots_Screen5

1010. Obchodní středisko Šrouby a matice

Při návštěvě budoucnosti se určitě stavte do obchodního střediska Šrouby a matice. Obchodní středisko je skvělé místo pro nákup už naprogramovaných Plumbotů. Ochotní plumbotí prodejci určitě také budou rádi, když budete chtít prodat nějaké nové osobní čipy pro roboty, či nějaké kvalitní suroviny pro vytváření robotů samotných. Není třeba používat cenné body celoživotního štěstí při nákupu Plumbota! Pokud chcete hned Plumbota bez žádného programování a složitého nastavování tak je tohle definitivně místo, které byste měli navštívit.

Páni, tak to bylo pořádně množství informací! Doufám, že se vám nepřetížili obvody. Tvůrci hry si na Plumbotech určitě dávají záležet a vypadá to, že tohle stvoření bude určitě to jedno z nejlepších v The Sims 3. Asi můžeme vyhodit staré Simboty, protože éra Plumbotů přichází. Určitě si je nenechte ujít! Datadisk The Sims 3 Do budoucnosti vychází již 24. Října!

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

3 komentářů

 1. Natkomilka napsal:

  Hustýýýýýýýýýýýýýýý

 2. Natkomilka napsal:

  Podle mě nejlepší dodatek

 3. Jacob napsal:

  Ti plumboti mě ta tom dodatku asi zaujali nejvíc, taky je dobré, že když mám správné čipy tak může být jako “normální simík” :D.

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva