The Sims 4

uvodni2OBSAHUJE TRAILER – Aktivujte časový portál a pošlete své simíky do dech beroucí destinace, do zcela nového světa v daleké budoucnosti. Přesně tato věta nejlépe vystihuje nadcházející rozšiřující balíček The Sims 3 Into The Future, který u nás vychází 24. října 2013.

Pojďme si říct základní informace o tomto dodatku, které nám prozatím vývojáři z Electronic Arts prozradili.

Simíci dostanou jedinečnou příležitost prozkoumávat zcela nové technologie, které v přítomnosti zkrátka nenajdeme. K přesunu z jednoho místa na druhé budeme používat například hoverboardy nebo jetpacky, k cestování lze také využít dopravní prostředky, které se vznáší těsně nad zemí. Pozadu nezůstávají ani futuristické oblečení a účesy.

V dodatku The Sims 3 Into The Future se setkáme s novým druhem života, kterým jsou roboti zvaní „Plumboti“, které si můžeme vytvořit stejně jako simíky, můžeme je naprogramovat, jak se budou chovat, v čem budou vynikat a podobně.

Pokud si navíc objednáte limitovanou edici tohoto dodatku, tak získáte exkluzivní Quantum Power Pack.

Vezměte simíky do budoucnosti

Vůbec poprvé v celé sérii The Sims můžeme s našimi simíky prozkoumávat budoucnost. Postavte simíka do časového portálu a přesuňte ho do úplně nové dimenze vzdálené od současnosti několik stovek let. Otevře se vám úplně nový herní svět, který začnete okamžitě prozkoumávat a objevovat jeho krásy.

fu6

Experimentujte s pokročilými technologiemi

Simíci budou doslova dychtit po tom, aby si vyzkoušeli práci s budoucími technologiemi, které naleznou své využití v zábavě, cestování či v samotném životu simíka. Výhodou pro každého simíka je fakt, že si tyto pokročilé technologie, s nimiž se naučí pracovat, i nejrůznější futuristické předměty, může vzít sebou z budoucnosti zpátky do přítomnosti.

Změňte přítomností svou budoucnost

Cestování do budoucnosti je velmi zapeklitá věc. Každý krok v přítomnosti má vliv na váš budoucí život, ve kterém se například simíci mohou setkat se svými, možná ještě nenarozenými, potomky. Záleží jen na vás, jaké kroky podniknete a jak skvělá či mizerná budoucnost vás čeká.

Přivítejte Plumboty

Zcela nová forma života v dodatku Into The Future jsou takzvaní Plumboti. Jedná se o jakési roboty, které můžete přidat do domácnosti svých simíků. Do každého Plumbota můžete naprogramovat až sedm vlastností, které určí jeho chování.

fu10

Postavte si futuristické bydlení

Vybavte svůj dům holografickou televizí, moderními výpočetní technikou, automatickými posuvnými dveřmi, střešní zahradou, skleněnými podlahami a kdo ví, čím ještě dalším. Váš sen o doposavad neuskutečněném životu v budoucnosti se stane skutečností.

Vychutnejte si život vzdálený stovky let

Nasaďte si jatpack a vydejte se například do futuristického nákupního střediska, kde můžete vzakoupit ty nejdokonalejší předměty, které budoucí svět nabízí. Nebo si v kavárně vychutnejte delikátní pochoutky podávané Plumboty.

V budoucnosti můžete také začít kariéru prodejce Plumbotů, případně kariéru proslulého hvězdáře na Hvězdné observatoři. A když už nebudete vědět co v budoucnu se svým životem, tak se jen tak procházejte po rozsáhlé pustině a třeba zjistíte, co se stalo s oceány, které v přítomnosti zdobily naší krajinu.

Trailer

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

6 komentářů

 1. natka napsal:

  Tak to musím mít ale čekat dva měsíce bude pro mě utrpení. 🙂

 2. Jacob napsal:

  Vypadá to strašně suprově, ale snad to nedopadne jako dodatky u kterých trailer vypadá dobře a pak to stojí za prd 😀

 3. terčík napsal:

  no já si ho moc přeju ale nebudu ho mit…

 4. Natkomilka napsal:

  Já to budu mít ale doufám že se mi pak spustí simíci protože po tropickém ráji se to seká čím dál víc.

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

 • Váš email

  Zpráva