The Sims 4

uvodni3Po datadisku The Sims 3 Studentský život, který vyšel 7. března, se pomalu upíná veškerá pozornost na nadcházející červnový dodatek The Sims 3 Island Paradise. Electronic Arts dnes prozradilo, jakého limitovaného obsahu se v rámci tohoto rozšiřujícího balíčku dočkáme. Vaši simíci se mohou těšit na takzvanou „sadu pro přežití“, která simíky vybaví vším nezbytným pro přežití na pustém ostrově.

Sada pro přežití, v angličtině označovaná jako „Survival Kit“, zahrnuje mimo jiné například stavbu provizorních příbytků nebo jednoduchých přístřešků. Všechny předměty, které v této sadě najdete, nemusíte využívat pouze na opuštěném ostrově, ale lze je použít také v běžné civilizaci.

Již nyní víme, že se bude jednat o největší limitovaný obsah, který se kdy ve hře The Sims 3 objevil. Díky této sadě pro přežití bude váš život na ostrově ještě zábavnější a dobrodružnější. Zatím bohužel nemáme z tohoto limitovaného obsahu k dispozici žádné oficiální screenshoty.

Zdroj: simsvip.com

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva