The Sims 4

uvodni11Už se nemůžete dočkat, až založíte svůj vlastní resort a budete denně vítat nové a nové návštěvníky, kteří zde prožijí neopakovatelný pobyt? Pak se rozhodně máte na co těšit. Jedním z hlavních cílů vývojářů při tvorbě dodatku The Sims 3 Tropický bylo vytvořit rozšiřující balíček, který hráčům poskytne dostatek nových možností, nastavení a velkou rozmanitost hry.

Dnes si řekneme několik nových informací ohledně budování vlastního resortu.

Při stavění resortu lze využít mód „Blueprint“

O co se jedná? Mód Blueprint můžete využít v případě, že se vám nechce budovat svůj resort od nuly, ale chcete začít hned s již připraveným resortem, do kterého mohou okamžitě zavítat první hosté.

Jestliže se ale rozhodnete vybudovat své středisko hezky od základů, pamatujte na pár důležitých informací. Každý resort musí obsahovat několik povinných předmětů, jakými jsou recepce nebo nějaké ty prostory pro ubytování hostů.

ip54

Po malých krůčcích k velkému businessu

Když se stavbou střediska začínáte, nikam nespěchejte, budujte svůj business po malých krůčcích, jedině tak dosáhnete kýženého úspěchu. Není špatné do chodu resortu zapojit celou rodinu, nemusíte tak alespoň platit zaměstnance, kteří by vás mohli vyjít, hlavně v začátcích, pěkně draho.

Každý den řádně zkontrolujte, jestli máte někoho na recepci, a zda vaši hosté mají co k pití. K maximální spokojenosti návštěvníků, budete muset své zaměstnance rozdělit na denní a noční směny. Pamatujte také na pořádek v hotelu. Pokud bude všude jen špína a nepořádek, vašemu businessu to rozhodně neprospěje. Dokonce váš resort může klesnout na popularitě. Může mu být odebrána hvězdička, což povede ke snížení návštěvnosti a tím pádem i výdělku. Jo, a taky pozor na šváby.

Pokud údržbu svého resortu nezvládáte sami, tak jednoduše zaměstnejte několik údržbářů, kteří se vám o nepořádek ve středisku postarají. Můžete si vybrat celkem ze tří kvalitativně rozdílných kategorií údržbářů – mizerné, průměrné nebo vysoce kvalitní údržbáře.

Mizerní údržbáři jsou levní, ale často se poflakují. Oproti tomu kvalitní pracovníci údržby plní svou práci zodpovědně, nicméně jejich výplata je o dost vyšší. Zkrátka záleží na vašem finančním rozpočtu.

Najměte si profesionální barmany

Jak si můžete všimnout na následujícím obrázku, simík to za barem skutečně umí, je pravým profesionálem ve svém oboru. Pokud vlastníte datadisk The Sims 3 Po setmění, lze umístit profesionální barmany přímo do vašeho resortu.

ip56

Ubytujte hosty do VIP pokojů

Ve svém resortu můžete z některých obyčejných pokojů vytvořit takzvané VIP pokoje. Jednoduše označíte dveře toho pokoje, který má nést toto označení, a přidělíte k němu unikátní klíč. Hosté střediska si pak mohou užívat vysokého komfortu, díky kterému na váš hotel ani v budoucnu nezanevřou.

Na jídle záleží

No a co by to bylo za středisko, kdyby zde nebyla pořádná restaurace či jiné místo, kde si hosté mohou dosyta naplnit své hladové žaludky. Každý simík rád zavítá do bufetu nebo k občerstvovacímu stánku, kde za pár simoleonů obdrží výtečný míchaný drink, kterým se pod rozpáleným sluníčkem příjemně osvěží.

Jako majitel resortu si vždy zvolíte jídla, která chcete ve svém hotelu či penzionu prodávat. Musíte pečlivě kontrolovat všechny potraviny, zda jsou stále čerstvé a mohou tak být hostům podávány ke konzumaci.

ip61

Informace k dodatku The Sims 3 Studentský život nám poskytl producent hry Mike Zamora.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva