The Sims 4

uvodni2Ve včerejším článku jsme vás informovali o oficiálním potvrzení vydání v pořadí již čtvrtého dílu naší oblíbené herní série The Sims. Dnes přicházíme s další troškou do mlýna. SimGuru Hydra zodpověděl na několik otázek týkající se právě této hry. Dozvíte se například, zda bude ke spuštění hry vyžadováno připojení k internetu, nebo kteří lidé se na vývoji The Sims 4 podílí.

 

Bude se The Sims 4 hrát online?

Online budou k dispozici pouze určité zábavné a sociální elementy hry. Jinak je hra tvořena pro offline hraní.

Bude hra vyžadovat trvalé připojení k internetu?

Ne, hra nebude vyžadovat trvalé připojení k internetu.

Kteří lidé se podílí na vývoji The Sims 4?

Na The Sims 4 se momentálně pracuje v našem studiu v Redwood City. Náš tým se skládá jak ze zkušených veteránu, kteří jsou součástí hry již od jejího vzniku, za všechny mohu jmenovat třeba vývojáře Robi Kauker, Lyndsay Pearson nebo Kevin Gibson, tak i z lidí, kteří jsou s námi od druhého dílu The Sims, jako například Ray Mazza a Samantha Miceli. Už se nemohu dočkat, až vám představím další členy našeho týmu.

Má něco naznačovat obrázek tří obličejů, na němž hlavní roli hraje výraz očí?

Říká se, že oči jsou oknem do našich duší. My bychom v tomto případě mohli říct, že oči jsou oknem do budoucnosti spojené s The Sims 4.

Jaké jsou minimální hardwarové požadavky ke spuštění hry?

Pracujeme na tom, aby si hru mohlo na svém počítači spustit pokud možno co nejvíce fanoušků The Sims. Později vás budeme o hardwarových požadavcích hry informovat.

Pracujete stále na vývoji hry The Sims 3?

Ano, momentálně děláme na novém herním světě Dragon Valley, který vychází na konci května. Dále nás v červnu čeká dodatek Island Paradise a na konci roku rozšiřující balíček s motivem cestování do budoucnosti. Mimo to stále tvoříme herní obsah pro The Sims 3 Store.

Zdroj: simsvip.com

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

2 komentářů

 1. LENČA napsal:

  chci se zeptat jestli v the sims 4 budou všechny dodatky nebo si je budeme muset kupovat?

 2. Gabča napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat : jak s emám připojit na ten internet ? zmáčkla jsem na připojit a nejde mi to …..

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva