The Sims 4

uvodni2Je to venku. Konečně můžete zhlédnout gameplay trailer k velmi očekávanému čtvrtému pokračování The Sims, jenž byl dnes uveden na Gamescomu. Trailer trvá celkem 6 minut a 23 vteřin a dočkáte se v něm ukázky tvorby simíků, stavby svého vysněného domu a nakonec i krátkých příběhů třech simíků – Sophie, Ollieho a Andreho.

 

Co na trailer říkáte? Těšíte se, až The Sims 4 dorazí na pulty obchodů?

 

 

The Sims 4 je tady, aneb noví simíci se řítí do našich měst

Electronic Arts kromě gameplay traileru na Gamescomu představilo také video, v němž noví simíci přicházejí mezi nás, skutečné lidi. Jak se podle vás toto video tvůrcům hry povedlo?

 

[AdsWithin]

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

6 komentářů

 1. Lucka napsal:

  asi jsem změnila svůj názor,nebude to zas tak špatný 🙂 Ale pořád je hrozná grafika vlasů a grafika přírody

  • Petr Páral napsal:

   Je pravda, že určité grafické prvky nevypadají úplně dokonale, ale podle mě EA nedělalo hru v té úplně nejlepší grafice z toho důvodu, aby hra šlapala na co nejvíce PC, aby nebyla hardwarově tak náročná.

   • Jakub napsal:

    Taky si myslím, protože mám docela slabý PC Nerozjedu na něm takové ty grafický lepší hry jako je:Mafia 2, call of dutty vyšší než je 4,GTA IV,Euro truck Simulator 2. Ale The Sims 3 mi běží celkem solodně, něco na medium něco na high.

 2. Kiana napsal:

  já jsem moc ráda, že tam budou takové ty emoce a tak,těším se na to, graficky nevypadá tak zle, náhodou je dobrá a trochu to připadá, že se tvůrci TheSims4 snažili (zřejmě) o člověka komického vzhledu, tak nevím jako proč “někteří” nadáváte že to není realné, kdyby to bylo ještě “reálnější” zřejmě by pak šlo o výkonnosti počítače a to už je problém, tak asi zřejmě to udělali tak, aby si to zahrál každý.

  Nevim proč, ale celkem by mě zajímalo, jak by vypadali mazlíčci v TS4.. O.O

 3. Miky napsal:

  podle mě to vypadá vážně suprově už se nemůžu dočkat 🙂

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva