The Sims 4

uvodniDo začátku dlouho očekávaného Gamescomu, na kterém bude uvedeno The Sims 4, schází ještě 5 dnů, nicméně již nyní se na zahraničních serverech objevilo několik informací o čtvrtém dílu herní série The Sims, které zřejmě měly být oznámeny až na tiskové konferenci EA právě v rámci Gamescomu. Jaké nové informace pro vás tedy máme?

Jak slibují vývojáři, The Sims 4 bude hrou, díky které si budete moci hrát se životem, jako nikdy předtím. Vytvoříte si nové simíky s inteligencí a také emocemi. Každý simík bude na určité situace reagovat jiným způsobem.

Vyzkoušíte si nové intuitivní a zábavné kreativní nástroje, které doposavad v této herní sérii nebyly použity.

„Noví“ simíci

Vytvořte a ovládejte simíky, kteří budou inteligentní a emočně založení

Přirozenost pohybu

Simicí se budou pohybovat a jednat mnohem přirozeněji než tomu bylo doteď. Vše bude naprosto reálné, od nejrůznějších činností, které simíci budou vykonávat, až po jejich chůzi.

ts20Vyjadřování emocí

Úplně poprvé v historii The Sims budou simíci cítit a vyjadřovat své emoce. Dočkáte se pestré škály emocionálních stavů, od naprosté deprese, až po velké nadšení, které budou vyvolány jinými simíky, různými událostmi, vzpomínkami, objekty a tak dále. Právě díky emocím budete moci se svými simíky prožít daleko intenzivnější příběhy.

Nové kreativní nástroje

Nástroje pro stavění a vytváření simíků budou mnohem intuitivnější, kreativnější a zábavnější, než kdy před tím. Každému simíkovi určíte jedinečné vlastnosti, které definují jeho chování.

Podělte se o své výtvory

O vše, co v The Sims 4 vytvoříte, se můžete podělit se svými přáteli či celou komunitou The Sims. Jednoduše si stáhnete výtvor svého kamaráda a nahrajete si ho do své hry.

Na závěr tohoto článku pro vás máme odpovědi na další dvě otázky ohledně The Sims 4.

Bude zapotřebí během hraní The Sims 4 připojení k Origin klientovi?

Účet na Originu budete potřebovat pouze při instalaci. Nicméně během hry již není Origin potřeba.

Budu si moci některé věci z The Sims 3 přenést do The Sims 4?

The Sims 4 je tvořeno na zcela novém herním základu, obsah z The Sims 3 tak nebude možné do čtvrtého dílu simíků přenést.

Přečtěte si také článek “Další info o The Sims 4, aneb pár otázek a odpovědí

Obal hry (není finální)

obal-placeholder

Limitovaná edice (není finální)

limitovana-edice

Bonus k předobjednávce

predobjednavka-bonus

Screeny

ts4-4 ts4-5 ts4-6 ts4-7 ts4-8 ts4-9 ts10 ts11 ts12 ts26 ts27

Tvorba simíků

ts13 ts14 ts15 ts16 ts17

Simíci

ts19 ts18 ts20 ts21 ts22 ts23 ts24 ts25

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

2 komentářů

 1. adam napsal:

  pokdu už v zákaldné hře enbudou obsaženy veškeré důležité doplnky které již má i the sims 3 a the sims 2 hra pro mě tímto odpadý.. (roční doby, mazličci, universita.. žádné obludy a tak..)

 2. elca napsal:

  Hrozně se těším a doufám že ve hře budou mazlíčci!

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva