The Sims 4

the sims 4Jednou z častých otázek, které si poslední dobou kladou fanoušci herní série The Sims, je, kdy vyjde její čtvrté pokračování? Společnost Electronic Arts zatím totiž žádné datum vydání hry neuvedla, proto lze den, kdy The Sims 4 poprvé spatří světlo světa, jen odhadovat.

Několik zahraničních serverů uvádí, že hra vyjde v polovině roku 2014, to by znamenalo, že do té doby EA vydají ještě tři datadisky pro hru The Sims 3. Celkem by pro třetí díl „simíků“ bylo 11 rozšiřujících balíčků.

Pokud se ale podíváme o několik let dozadu na teprve druhé pokračování této veleúspěšné legendární hry, zjistíme, že hra The Sims 2 měla pouze 8 datadisků, nikoliv 10. Jestliže se tohoto trendu budou vývojáři z Electronic Arts držet, pak datadisk k The Sims 3, který nese název Roční období, byl posledním rozšiřujícím balíčkem této gamesky.

Vezmeme-li v potaz, že každý půl rok Electronic Arts přijdou s novým titulem, datum vydání hry The Sims 4 můžeme předběžně stanovit na květen roku 2013.

Aktualizace

Vypadá to, že se nakonec hry The Sims 4 nedočkáme v červnu roku 2013, ale nejdříve až v jeho druhé polovině či na konci. Společnost Electronic Arts by totiž podle všeho měla v březnu 2013 vydat rozšiřující balíček k třetímu dílu The Sims 3 Vysokoškolský život.

Hra The Sims 4 by mohla vyjít v říjnu 2013.

Aktualizace k 9. 1. 2013

Společnost Electronic Arts oznámila už 10. rozšiřující balíček The Sims 3 Island Paradise, který vyjde v červnu 2013. Je tedy velice nepravděpodobné, aby hra The Sims 4 vyšla ještě v tomto roce.

Aktualizace k 6. 5. 2013

Electronic Arts potvrdilo, že hra The Sims 4 vyjde v průběhu roku 2014.

Více o The Sims 4 na této stránce.

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

10 komentářů

 1. Wowšroubek napsal:

  The sims 3 je nejlepší hra kterou sem kdy poznala a TS4 mi připadá jako kopie všech kolekcí předešlých kolekcích The sims.Vývojáři EA byse měli nad sebou zamyslet a měli by přijít s novým do TS3 a ne to co už vyšlo v TS2 a TS1.Připadá mi to velice trapné a nechat vybrat hráče TS3 jaký by měl být nový datadisk.A nechápu proč jsou v The sims store downloady za peníze když oblečení není žádná sláva.Váš oblíbený kritik Wowšroubek.
  Děkuji že jste mne vyslechli a doufám že i dáte na moje rady a i ostatních hráčů TS3 a TS2.

 2. Ryan101 napsal:

  Souhlasím s wowšroubem

 3. Lucka napsal:

  Vy víte jak bude vypadat The Sims 4 ?!? Já teda nic nevidělela… to by mě zajímalo kde jste něco viděli, o.O kdyžtak sem prosím hoďte odkaz, protože by mě to fakt zajímalo teda…

  • Petr Páral napsal:

   O The Sims 4 zatím žádná oficiální zmínka nepadla, dokonce zatím tato hra nebyla ani potvrzena. Všechno jsou zatím jen čisté spekulace.

   • Lucka napsal:

    Já jsem jen reagovala na komentář Wowšroubka a omlouvám se já zapomněla to napsat 🙂

   • smiley napsal:

    jedna oficiální zmínka je a ta je ta, že se již na hře pracuje (myslím že to bylo řečno v roce 2010 ale nechci lhát)

 4. George napsal:

  Jsem velikým fanouškem The Sims. Nevynechal jsem snad ani jeden. A proto není divu, že jsem zvědav, co toto studio s touto hrou nadále zamýšlí. Myslím si, že by nezaškodilo propojení světa jako celek, člověk by tedy mohl žít ve městě kde žije doopravdy. Mohl by cestovat po celém světě a tedy navštívit i lidi v Japonsku nebo Americe nebo jinde na světě… Myslím si také, že microtransakcím se v budoucnu asi nevyhnem ale oblečení je vážně (jak již bylo řečeno)stojí leda prd. Také bych celkem uvítal možnost hrát z pohledu jiného než jen “boží pohled”… Například z první či třetí osoby… Něco ve stilu Second Life, jen velice propracovanější… MOžná jsem naivní ale kdo by nechtěl trochu Matrixu 😀

 5. Suria napsal:

  Má to vyjít v roce 2014,bylo to na facebooku.

 6. DisaSims napsal:

  Má to vyjít kolem 16.října 2014.A na youtube už jsou záběry ze hry.A Simíci tam mluví trošku anglicky.

Komentáře • Buďte v obraze

 • Informace

 • Kontakt

  Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

   Zpráva