The Sims 4

uvodka

Žánr komiksu: Historický, fantasy

Čtvrtý díl komiksu Bohemia vypráví příběh Libuše.

 

 

 

01

Moudrý vládce Krok ovšem odešel brzy a kromě země bez panovníka po sobě zanechal tři dcery, které si měly území rozdělit.

02

Lid si však sám bez delšího váhání vyvolil jedinou vládkyni – Krokovu nejmladší dceru Libuši. Zdálo se, že je pro své poslání jako stvořená a zemi povede stejně dobře jako její otec.

03

Starším sestrám nezbývalo nic jiného, než se s rozhodnutím poddaných smířit. Teta se stala pohanskou kněžkou a objevila v sobě nadání rozmlouvat s duchy, za což jí všichni věnovali obrovský respekt a obdiv.

04

Kazi zůstala na hradě s Libuší, většinu času ale trávila na lučinách a v lesích, kde sbírala podivné rostliny, z nichž vyráběla zázračné masti a léky. Zachránila tak před smrtí nejednoho člověka a ti jí byli po právu vděční a velmi si jí vážili.

05

Jednoho dne, kdy jako obyčejně byla na vycházce sama, vyrušila obrovského divokého kance, který ji začal pronásledovat.

06

Nebýt šlechetného siláka, který se odkudsi vynořil v posledním okamžiku a kance holýma rukama zabil, byl by jistě s Kazi konec.

07

Hrdinný čin na ní tak zapůsobil, že svého zachránce začala ve vteřině zbožňovat a zdálo se, že on je naopak ohromen její nevinnou krásou.

08

Kazi se s neobvyklým úlovkem vydala na hrad za sestrou, aby jí představila svého nastávajícího. Libuše Bivoje uvítala ve své zemi a dala rozkazy k přípravě svatby.

09

Radost jí však statný hrdina neudělal. Stále víc obyvatel bylo nespokojeno s její vládou a navrhovalo Bivoje za nového panovníka. Libuše se odmítala vzdát svých pravomocí, jinak si připadala bezvýznamná oproti svým sestrám, které všichni zbožňovali za jejich dobročinné umění.

10

A tak zatímco její sestra prožívala nejkrásnější okamžiky svého života, Libuše její štěstí pozorovala s opovržením a strachem.

Pokud se vám moje tvorba líbí, další naleznete tady.

Ohodnoťte 4. díl komiksu Bohemia (známkování jako ve škole).

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

    • Váš email

      Zpráva