The Sims 4

NáhleďákBudoucnost je tady! Poslední datadisk The Sims 3 Do budoucnosti vyšel! Mnozí z vás už ho určitě nainstalovali do svých počítačů a hraje simíky, jak se jen dá. Ovšem pokud ještě stále čekáte na balíček s vaší hrou, chcete si počkat na slevu nebo si prostě datadisk nemůžete dovolit, tak nemusíte zoufat. Svoje čekání si můžete zkrátit tím, že si přečtete třeba tenhle článek, kde konečně shrneme vše, co nám vlastně nový datadisk přináší. I tentokrát je datadisk nabytý, takže už se pusťte do čtení, ať vám nic neunikne! Nebo si půjčte od simíků stroj času…

Technologie cestování v čase

Jak tedy vlastně funguje celý systém cestování v čase? Jakmile zapnete novou hru, nebo načtete hru uloženou, brzy by se měl na vaší zahradě objevit Cestovatel v čase i s jeho přístrojem na pohyb v časoprostoru. Cestovatel vám řekne, že se jeho stroj na cestování v čase se rozbil a že potřebuje vaši pomoc. Pokud cestovateli pomůžete, tak se vám odvděčí více než velkoryse.

10330801014_2b833f434a_z

Dá vám svůj almanach času, což je vlastně takový ovladač na cestování a navíc vám dovolí cestovat v jeho stroji na pohyb v čase. Už nic nestojí mezi vámi a budoucnosti! Snad jen nevolnost při cestování v čase. Ovšem to už je problém vašeho simíka. Nám tvůrci přidali do načítání zábavnou minihru, abychom se nenudili.

Město stovky let v budoucnosti

Jakmile přistanete a váš simík se vzpamatuje, uvidíte úžasné město Oasis Landing. Město vypadá čistě a futuristicky. Všude na vás svítí bílá barva a různé modré světýlka. Je tu i několik mrakodrapů, které mají různé prapodivné tvary. Lidé nosí podivně střižené oblečení a na hlavách mají šíleně barvené účesy. Prostě ta budoucnost jak si ji představujeme!

10446808193_4156d9bb04_z

Ovšem kromě toho je tu i Pustina. Místo bez života, které ovšem skrývá tajemství. A v horách zase najdete simíky, kteří se nechtěli přizpůsobit a žijí stále stejně. Pokud chcete v budoucnosti na chvíli zůstat, tak buď můžete přespat u cestovatele, nebo si koupit svůj vlastní dům. Určitě taky zkuste místní dopravu, které se taktéž změnila. Žádná kola už nejsou potřeba. Nyní se auta prostě vznášejí. A to samé s novou létající jednokolejkou, se kterou se můžete dopravit všude po městě.

Bydlení budoucnosti

Jaké věci nalezneme v módu stavby a nákupu? Čím si simíci ulehčují v budoucnosti život? První věcí jsou holografy. Pokud například chcete dodat vašemu domu nádech futurismu, zkuste koupit holografickou rostlinu do rohu obývacího pokoje. Nebo kupte holografický stůl na šachy, či stojan na malování.

Dále tu máme novou postel jménem DreamPod. Může se zdát, že postel je jen obyčejná postel s hračičkami navíc, ale ve skutečnosti tahle postel dokáže ovlivnit to, o čem sníte! Simík si jednoduše do postele vleze, na holografické obrazovce si vybere, o čem by sen měl být a už může vesele začít usínat. Simík si po probuzení pamatuje na sen a ovlivňujete to jeho náladu po zbytek dne. Pokud tedy simíka necháte snít o krvelačných lamách, asi moc nadšený nebude, avšak když bude spát s pocitem bohatství a lásky dokáže další den dělat nevídané věci!

10323989023_66d5bc6c50_z

Nudí vás už taxíky, kola a chození pěšky? Není nic lehčího, než si koupit létající skateboard, který je zábavnější. Nebo zkuste Jet Pack, se kterým se na cílové místo dostanete během několika sekund. Navíc si s ním můžete vyzkoušet nějaké kaskadérské kousky, anebo zkusit woohoo ve vzduchu, což dá simíkovu vztahu úplně nový rozměr! Po takovém zážitku vám může vyhládnout. K zahnání hladu bude tedy proto nejlepší koupit si syntetizátor jídla. Ve chvilce dokáže vytvořit váš oblíbený zákusek bez namáhavého vaření. A do kuchyně se bude určitě hodit nová skleněná podlaha!

Dalším vynálezem je trubicový výtah, který vás dokáže přenést lusknutí prstu do jiného podlaží. Žádné dlouhé čekání, prostě nastoupíte a vystoupíte. Možná vás výtah někdy přenese vzhůru nohama, ale jinak je takovéto cestování naprosto bezpečné! No a nakonec ještě vyzdvihnu novou koupelnu Vše v jednom. Ta je podobná jako ta z tropického ráje ale tahle koupelna vás myje sonickými paprsky. Ale samozřejmě v datadisku naleznete i spoustu dalšího nábytku. Třeba holografickou televizi nebo svítící kulečník.

10413506235_719134195e_z

Živý mazlíček? Zbytečné!

V nejnovějším dodatku nemáme jenom holografické rostliny, ale i holografické mazlíčky! Ti se nazývají Holodisc a jejich celkem 10 k zakoupení, případně pokud máte celou edici, dostanete jedenáctého speciálního zdarma. To, že jsou ale tyhle zvířátka digitální, neznamená, že nepotřebují péči. Každý potřebuje krmit, čistit a povídat si. Pokud se o ně budete svědomitě starat, bude mít zvířátko dobrou náladu a budete si ho moct dát na rameno. Zvířátka navíc dělají moc roztomilé zvuky, a pokud má váš simík kamaráda, který má Holodisca taky, tak je můžete seznámit.

9569426935_dd683de736_z

Nákupní centrum plné inovací

Nebaví vás nákupy v tabulkovém nákupním módu? Pokud chcete opravdu zajít do obchodu a vybrat si zboží, které chcete, tak máte další důvod ke koupi nového datadisku. Město Oasis Landing totiž obsahuje nákupní centrum, kde naleznete interaktivní vitríny se zbožím. Ve vitrínách jsou holograficky vystaveny všechny druhy nábytku a spotřebičů až po auta. A je tu i speciální oddělení pro oblečení, kde jsou digitální figuríny s nejnovějšími módními hity. Pokud se chcete naladit na futuristickou vlnu, v nákupním centru naleznete vše, co potřebujte.

10330815205_3590709d58_z

Moderní dovednosti a práce

Co by to bylo za dodatek bez dovedností a nových pracovních příležitostí. Nové dovednosti, které lze v dodatku získat jsou tři. Prvním je Pokročilá technologie. Ta je vlastně o tom, že jejím zvyšováním se vlastně budete čím dál tím více přizpůsobovat životu v budoucnosti. Zvyšujete ji pomocí programování snů, syntetizováním jídla nebo létáním s jetpackem. Pokud se budete snažit, odemknete si další sny do DreamPodu, již zmiňované woohoo v oblacích, nebo se naučíte opravit časoprostorové kontiuum, které potřebujete při opravě budoucnosti.

10397629053_77ff351a16_z

Další je dovednost Vyrábění plumbotů. Jak už název napovídá, díky této dovednosti se budete moci zlepšit ve vyrábění umělé inteligence. Získáte nové dovednostní čipy a zvýšíte kvalitu robota. Zároveň je tu nové povolání Výrobce robotů, abyste se roboty mohli i živit a nakonec najdete v Oasis Landing i Plumbotí arénu, kde můžete poměřit síly ostatních plumbotů s tím vaším a můžete získat i nějaké ty bonusy.

10375330595_57e912909e_z

Poslední dovedností je Hra na laserovou harfu. Simík při ní kombinuje nohy i ruce a jenom opravdový hudební znalci dokáží své pohyby zkoordinovat. V knihkupectví je možnost koupit si další skladby, pokud vám nebudou stačit ty základní. No a druhou a poslední prací je Astronom. Určené pro simíky s hlavou neustále ve hvězdách.

Další objekty a budoucnost The Sims 3

V datadisku je toho ještě spousta, ale článek by musel být dvakrát tak dlouhý, abych popsal vše. Zhruba se ale můžete ještě těšit na novou muziku, která spíše zní jako pípání a houkání, nové celoživotní odměny, jako třeba ta na zrušení nevolnosti při cestování časem, nové celoživotní přání, u kterých si simíci přejí umět dobře stavět Plumboty, nebo zažít všechny druhy paralelní budoucnosti, a nakonec dovednosti, jako šílenec do robotů. V článku jsem nepopsal ani Plumboty celkově a ovlivňování budoucnosti a to proto, že dva takové články jsem už napsal. A je tu i pár dalších odkazů, na které určitě klikněte, pokud chcete vědět o The Sims 3 Do budoucnosti více.

No a to je konec. Myslím tím konec jako opravdu konec. Série The Sims 3 se tímto dodatkem uzavírá. Maximálně ještě možná dostaneme nějaké město v obchodě The Sims 3, ale více dodatků, či kolekcí už nedostaneme nejspíš. Je to konec jedné velké kapitoly a na třetí simíky určitě nikdo z nás nezapomene, ale je třeba dívat se do budoucnosti! Vždyť nás čekají úplně noví simíci, kteří budou ještě reálnější a ještě více nám snad zlepší zážitek ze hry. Takže nezapomeňte! Hrajte si se životem!

10330983183_d37035d365_z

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte:

Komentáře  • Buďte v obraze

  • Informace

  • Kontakt

    Chcete něco sdělit administrátorovi webu nebo máte nějaký dotaz ohledně herní série The Sims? Rádi byste se podíleli na rozvoji stránek ať už psaním článků nebo jiným způsobem? Pak využijte kontaktního formuláře vpravo.

  • Váš email

    Zpráva